Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam a köldök...

Hogyan tisztítsam a köldök piercingem?

Figyelt kérdés

Ma csináltattam meg,azt mondták nekem hogy medisepttel kenegessem egy nap haromszor negy heten keresztul.Azt is mondtak hogy forgassam meg neha.Ez tisztitasnak szamit vagy ezen kivul kene meg valamit csinalni?Vagy csak a teljes begyogyulas utan lehet tisztitani?

Csak le kell zuhanyoznom megtorolnom a piercing korul egy zsebkendovel es rakenni,korekenni azt a kremet?Hogy forgassam meg?



2021. jan. 27. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy tengeri sos vizzel lehet tisztitani.Ezt begyogyulas utan lehet hasznalni csak?Olyankor ki kell venni majd az ekszert?
2021. jan. 27. 23:16
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia! forgatni nem szabad, anyukámnak ezért gyulladt be.

Amikor nekem csinálták, nem igazán kentem, csak ügyeltem arra, hogy szappan ne menjen bele, és fürdés után száraz legyen.(amúgy jó, ha kened)

nekem hamar begyógyult.

2021. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha nem forgatom akkor nem fog hozzatapadni a boromhoz vagy valami?Te hogy tisztitod vagy tisztitottad amikor meg friss volt?
2021. jan. 27. 23:21
 4/6 anonim válasza:
100%

Előző vagyok. nem fog hozzátapadni, de fel-le kicsit lehet mozgatni, ha érzed, hogy fáj/kellemetlen akkor ne piszkáld, fürdés közben tisztítottam mindig, azért mozgatni lehet kicsit.

a sós víz segít a gyógyulásban, és a kamillás borogatás, kivenni csak a kkor érdemes, ha begyógyult. remélem segítettem, ha bármi kérdés van még, rám írhatsz nyugodtan :D

2021. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad forgatni! Ami miatt hozzátapad a bőrödhöz, az a sebből távozó váladék. Ez teljesen normális, és vízzel könnyen tisztítható. Szárazon viszont felsértheti a bőrödet, vagy az épp gyógyuló sebet. Ne mozgasd direkt. Amennyit a testeddel mozog, az bőven elég.


Nem tudom, hol csináltattad, de ha visszaolvasod a korábbi kérdéseket, látod hogy a legtöbb megbízható helyen az Octeniseptet vagy Betadine oldatot szokták ajánlani. Kenőcsöt nem szabad rákenni, csak folyékonyat. Ha napi 3x tisztítod ezekkel, sós vizezni nem kell.

2021. jan. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!Vizzel le fogom obliteni,kenegetni fogom ezzel a medisepttel,majd ha teljesen begyogyul akkor sos vizzel fogom tisztitani.Mozgatni csak ovatosan mozgattam de csak azert hogy be tudjam korulotte kenni.
2021. jan. 28. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!