Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért esik le a műköröm a...

Miért esik le a műköröm a körmömről?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek.:(

Valamiért az én körmeimen nem marad meg az építés. Voltam 3 körmösnél is, az egyikük profi volt és mégis maximum 2 hétig bírta. Persze vannak nagyobb problémák is az életben, de alapból olyan csúnyák a körmeim, formára is. Plusz alig nőnek. Ha valaki van/volt ilyen helyzetben, könyörgöm segíts. :(



2021. jan. 31. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rossz az előkészítés, nem megfelelő az építés, túlságosan igénybe veszed a kormod, nem figyelsz annyira rá.
2021. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy profi a körmös, de vigyázni is kell rá. Nyilván nem egy hímes tojás, és élni kell vele az életet, de elkerülhető törés pontokat ajánlott is kerülni. Ha mind 3 körmös után letört, akkor valószínű nálad van a baj.
2021. febr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoktál körmözés előtt mosogatni?

Ha igen, akkor felázik a körömágyad és a körmöd nedves lesz egy ideig. Amikor rajta van a köröm elkezd kiengedni egy idő után és ott felvállik

Ha nem, akkor szoktál izzadni körmözés közben? Ha nedvesedik a kezed ugyan az fog történni, mint az előbb, benedvesedik.

Ezt nem minden körmös mondja el, mert akkor sűrűbben mész hozzá, mert egy köröm nélkül, már nagyon kellemetlen.

2021. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sosem tört le egy sem, mert vigyáztam rá. Szimplán levált a körmömről az építés.

3/3-as igazából nem volt még ilyen.

A hibára még én sem jöttem rá, viszont azt már tudom, hogy nálam van.

2021. febr. 1. 16:09
 5/5 anonim válasza:

Nekem pajzsmirigy probléma volt a háttérben, úgy húztam le a műkörmöket (a porcelánt is!), mint a matricát.

Terhesség is okozhat ilyet az első 2 trimeszterben.


Egy jó tanács : menj el orvoshoz, mert ez csak egy aprócska, esztétikai probléma, de ha a szervezetedben van valami kavar,esetleg hormon probléma azt jobb minél előbb kivizsgáltatni és kezeltetni.

2021. febr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!