Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokan azt mondják nem nézek...

Sokan azt mondják nem nézek ki jól. Ez igaz? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 16. 09:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Igen!
2010. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
hát...szerintem nem nagyon.BOCS
2010. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
akkor lécci írjátok le miért-
2010. aug. 16. 09:16
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%

nem csak a kilso tulajdonsagokat kell nezni:)

nem mondom h az esetem vagy de ha jobban megismernelek lehetseges h maskepp latnam a dollgokat:D (persze most nem van bnom)

de azert egy kis sport sem artana:)

2010. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
79%

most nem azért de szerintem aranyos átlagos..

kicsit teltebb vagy ennyi.. ez még nem a világ vége

2010. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
62%
hát én lány szemmel mondom hogy olyan átlagos fele vagy
2010. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%
Háát, ez jó kérdés. A testalkatoddal semmi bajom, az kellemes. De valami télleg nem klappol. De nem tudom. Külön külön jó, a haj, arc, testalkat, ruha, de így egybe valamiért furcsa. Ennek ellenére szerintem nem vészes.
2010. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
60%

úgy nincs veled semmi, baj, a felsőkön próbálj kicsit változtatni, mert ez nagyon kiemel felül, és az szerintem neked így előnytelen. valami kicsit bővebb tunikaszerűséget válassz, vagy valami olyan pólót ami kerek nyakú, mély kivágású, hogy ne legyen olyan széles a vállad (optika) de hangsúlyozza a melleidet.

a nacival semmi baj, mindenkinek (majdnem mindenkinek) jóláll a csőnadrág. az arcod szép, a hajad is rendben, bár ki próbálhatnál egy barnásabb árnyalatot, de ígyis szép.

20/L

2010. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Hogy őszinte legyek, nem tetszik rajtad semmi. A hajad se, a testalkatod se, vagy pedig akkor kicsit öltözködj másképp. Mert valahogy a felső se illik rád, a gatya se.. (A nadrág túl szűk, a felső meg mintha fel lenne csúszva a dekoltázsodnál..) A mosolyod se szép, már ha itt tényleg mosolyogsz, inkább úgy néz ki, mintha csak ráderőltették volna.
2010. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!