Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni a szemoldo...

Mit lehetne kezdeni a szemoldokommel? 26 éves vagyok ,sajnos már nagyon korán kb 12 évesen elkezdtem szedni

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tetszik ,formatlan ,nagyon csúnya . A microbladingen gondolkodtam de azt sokan megbantak állítólag . Nem szeretnék úgy kinézni mint egy olcsó prosti a 90 es évekből mint egy tetovált szemoldoku ..


Az egyik munkatársam is most csináltatott valamit ,na ez az amit nem szeretnék ... Minden nap megrajzolni sem akarom ,inkább a természetes hatásra szeretnék törekedni. Megmutatom milyen a munkatrasamnak . Ehhez még a száját is feltöltötte és úgy néz ki mint egy olcsó ....



[link]


Esetleg valami jobb ötlet ? Ti hogy oldjazok meg ?



2021. febr. 3. 18:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Ha növeszteni szeretnéd és utána kiszedni akkor a ricinus olajat ajánlom.
2021. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ez már soha többé nem nő vissza . Kb 10 éve ilyen és sajnos bizonyos helyeken ( a végén és a közepén ) már csak egy vékony csík van . Rajzoljam meg ?
2021. febr. 3. 20:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A fotó, amit linkelték egy katasztrófa. Ki hord illetve csinál ilyen ócska szemöldököt?

Tipikus white trash kinézet.

2021. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell félni a szemöldöktetoválástól, csak jó helyre kell menni. Pl Nitsch Bettina és munkatársai, Bolvári Zsuzsanna, Kalcsu Kati, Bartus Márta. Ők eléggé magas színvonalat képviselnek és nem kapsz bóvli munkát.

Vannak még kiváló tetoválók azért, de alaposan körbe kell járni, hogy kihez megy az ember.

A microbladingről engem lebeszeltek pl, mert hegesen gyógyul. Laikus nem látja, de a szakember igen. Ezért lesz inkább fluffy szalas szemöldököm(mar van egy friss 3 hónapos ajaktetoválásom). És imádom, senki nem veszi észre.


Szóval lehet ezeket jól is kivitelezni, de az nem 20-30 ezer forint, hanem 100 ezer.

2021. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a pénz a probléma ,amúgy külföldön élek ... Csak az hogy attól tartok hogy mi lesz ha elkezd halvsnyodni pár év múlva ? Azért valljuk be , valószínűleg érdekesen fog kinézni 20 év múlva amikor valaki 10x próbálja ugyanazon a helyen végrehajtani az eljárást... De most meg fortelmesen nézek ki ... Lehet hogy megpróbálom ceruzával , vagy az előbb láttam egy videót a Maybelline szemöldök festekerol. Állítólag az pár napig szép marad...
2021. febr. 3. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Láttam pl 5 éves ajaktetoválást. Szépen kopott.

Tény és való, hogy néhány évente azért újra kell csinaltatni, de ha úgy van, akkor lézerrel is el lehet halványítani az új forma előtt.


Esetleg szemöldökbeultetes még tud segíteni. Csak utána kell nézni, hogy hol csinálnak ilyet.

2021. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Szálas tetoválást néztél esetleg? Csak az adott helyeken kipótolni?
2021. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Alapvetően a szemöldök tetoválást kb 2 évente érdemes frissíteni. Szerintem egy finom púderes jobb választás mint a microblanding. Ha jól van elkészítve, akkor olyan mintha csak sminkkel lenne kiemelve.
2021. febr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Én a szemöldöktetoválást javaslom! Nekem is az van. Ezelőtt borzalmas szemöldököm volt, egy ideig rajzolgattam, de úgy sem volt az igazi.

Amióta tetoválták sokkal jobban is érzem magam, magabiztosabb vagyok, van egy szép szemöldököm, ezáltal szép karaktere az arcomnak. :) Nekem vegyes tetoválásom van, van ahol satírozni kellett, mert egyáltalán nem volt semmi szőr, de az elején szálazott.

Az igaz, hogy másfél-két évente frissíteni kell, mert elkezd kikopni, főleg a barnás színek.

Ahogy eltelik ez a kis idő, addig a tetoválók is képzik megukat, és mindig lesz egy újabb dolog, amivel elő tudnak neked állni, plusz az arcod is változhat ennyi idő alatt, úgyhogy jó dolog ez a frissítés is. :)

2021. febr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Külföldön még csinálnak ilyen gagyi szemöldököt amit linkeltél?

A munkatársad mivel foglalkozik? Ő a WC-s néni?

Bocsi, de brutál ahogy kinéz az a szemöldök.

Nyugat-európában csak a volt komcsi országok női látni ilyet.

2021. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!