Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni a szemoldo...

Mit lehetne kezdeni a szemoldokommel? 26 éves vagyok ,sajnos már nagyon korán kb 12 évesen elkezdtem szedni

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tetszik ,formatlan ,nagyon csúnya . A microbladingen gondolkodtam de azt sokan megbantak állítólag . Nem szeretnék úgy kinézni mint egy olcsó prosti a 90 es évekből mint egy tetovált szemoldoku ..


Az egyik munkatársam is most csináltatott valamit ,na ez az amit nem szeretnék ... Minden nap megrajzolni sem akarom ,inkább a természetes hatásra szeretnék törekedni. Megmutatom milyen a munkatrasamnak . Ehhez még a száját is feltöltötte és úgy néz ki mint egy olcsó ....



[link]


Esetleg valami jobb ötlet ? Ti hogy oldjazok meg ?



2021. febr. 3. 18:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem , boltban dolgozunk mindketten... Hát,igen ... És ehhez még társul az elcseszett szája. de a lényeg hogy neki tetszik
2021. febr. 4. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!