Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy ha nagyon ocsmány vagyok...

Hogy ha nagyon ocsmány vagyok bármit teszek, akkor érdemes egyáltalán foglalkozni a külsőmmel? 25F

Figyelt kérdés
Jelenleg pl. havonta kétszer járok fodrászhoz (ahol egy hajvágás 3000 ft), de mivel úgyis ocsmány vagyok így mindegy lenne ha letolnám kopaszra itthon, aztán egy forintot nem kellene fizetni senkinek. Elég sokat kell költeni ruhákra is hogy ne járjak mindig ugyanabban (pl egy farmernadrág 8-10 ezer ft, a Nike cipőm 20 ezer ft, a kabátok is rohadt drágák, stb) viszont az esetemben tök mindegy lenne ha mindig évekig ugyanabban a szakadt 2000 ft-os kínai szarban járnék amíg le nem rohad rólam. Teljesen felesleges tisztálkodószerekre költeni (pl. sampon hajmosáshoz), borotválkozni, dezodort és parfümöt használni, ezeknek az árát is simán meg lehet spórolni. Sőt még ételre is felesleges ennyit költeni, napi egyszer eszek valami olcsó egészségtelen szart hogy ne legyek éhes, aztán max lefogyok 60 kilóra vagy aránytalanul elhízok, nem teljesen mindegy lenne? Hogy ha nagyon ocsmány vagyok bármit teszek, bármennyit foglalkozok a külsőmmel, undorodnak tőlem a nők, akkor nem lenne mindegy ha ezeket leszarnám?
2021. febr. 6. 10:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem a nők kedvéért kellene igényesnek lenni, hanem magad miatt is.

A szépség relatív, te is tetszeni fogsz valakinek. Ha adsz magadra lesz esélyed.

2021. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ezt a pénzt költhetném piára is aztán legalább jól érezném magam.
2021. febr. 6. 10:04
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb településen van ingyenes pszichiáter és pszichológus is, érdemes lenne felkeresni. Nem szégyen az, már csak az alkohol miatt is.
2021. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És a pszichológus mit tud velem kezdeni? Nekem nincs semmiféle mentális betegségem, egyszerűen reálisan látom a helyzetemet, ezzel mi a probléma?
2021. febr. 6. 10:09
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az jár pszichológushoz akinek mentális betegsége van.

Neked nagyon súlyos önértékelési zavarod van, ebben tudna segíteni. A külsőd nyilván nem fog megváltozni de a hozzáállásod igen.

2021. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tehát el szeretné velem hitetni a valótlant? Köszi nincs rá szükségem hogy álomvilágban éljek.
2021. febr. 6. 10:17
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Én nem sértegetni akartalak, én is elmentem a pszichiáterhez és a helyi családsegítőbe járok pszichológushoz. De ezt nem lehet erőltetni, majd eljön az idő, amikor magad látod be, hogy szükség van rá. Akkor elmész te is és nem lesz szégyenérzeted sem.

De ezt a mondatot én komolyan venném: "Ezt a pénzt költhetném piára is aztán legalább jól érezném magam."

Nálam ezt úgy diagnosztizálták, hogy "súlyos depressziós epizód pszichotikus tünetek nélkül". Ezt kezelni kell és lehet is.

2021. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na és ha ez egy súlyos depressziós epizód pszichotikus tünetek nélkül, akkor mi van?
2021. febr. 6. 10:24
 9/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, minél hamarabb menj el pszichologushoz.
2021. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%
Ezért jó ocsmánynak lenni, mert a félretett pénzen lesz egy szép temetése az embernek, amelyre nem megy el senki, mivel nem ismertek, ha meg igen, pont lesz@rják 😀 Én is ocsmány vagyok, de azért szoktam venni ezt-azt. Nőm nincs, meg nem is lesz, de nem izgat, mert nemsokára úgyis meghalok, és boldog leszek :-)
2021. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!