Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Snake bite piercing?

Snake bite piercing?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy a snake bite piercing

-mennyi fáj a szúrás/gyógyulás

-lehet e rögtön karikával szúratni

-egyszerre szúrják?

Illetve ezen kívül hogy ti mivel kezeltétek mi vált be

Köszönöm



2021. febr. 7. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan csak az orromban van, de néhány kérdésre tudok választ adni.

Első körben nem szoktak sehova karikát ajánlani, mert nehezebben gyógyul. Nekem az orromba egyből karikát szúrtak, és én sokkal egyszerűbbnek éreztem így. Nem tudtam kirántani, szépen gyógyult, nem volt vele gondom.

Szerintem egyszerre szúrják.

Tudtommal érdemes a tejterméket, az alkoholt és a dohányzást hanyagolni amikor friss, mert nehezebben gyógyul.

Kezelésre mindenképp Octaniseptet ajánlok, mivel nem alkoholos, kifejezetten jó nyalkahártya kezelésére is. Külsőleg Mediseptet érdemes használni, azt szoktak is adni. Tetrán kenőcsöt is szoktak ajánlani, azt nem próbáltam, lehet az is jó. Illetve vannak ilyen szájöblögetők is amiket ajánlani szoktak, ezt majd a szalonban megmondják melyik a jó.

2021. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!