Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túlértékelt instagarm élet?!

Túlértékelt instagarm élet?!

Figyelt kérdés

Állandó reklám és Q&A a negatív kritikát nem tűrő luxusmárkák halmozása és önfényezés.

Mi a véleményetek? Vol. 2.



2021. febr. 13. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Szánalmasnak tartom ezt a fajta kirakatéletet.

És ha netán megfogalmazol róluk egy jogos kritikát, abból annyit vesznek le, hogy “irigyek a ‘csúcsszuper’ életére és csak a saját nyomorúságukat vezetik le a netcelebeken”. 🤦🏻‍♀️

2021. febr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Az instagram alapból a prolik helye. Normális ember nem használ semmilyen monopol oldalt, mint fb, insta, messenger, skype, google, youtube. Vannak már jobb alternatívák.
2021. febr. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezt csinálni, de sok jóra nem vezet. Illetve szerintem napjainkban már senki nem hiszi el, hogy ezek az emberek tényleg így is élnek, amikor éppen nem pózolnak az instára. Személy szerint vannak olyan influencer anyukák, és feleségek akiktől rosszul vagyok. Annyira túl tolják a tökéletességet, hogy már ők is elhiszik. Számomra hihetetlen, hogy ez a kelendő, és minden második tini rájuk akar hasonlítani. Csak akkor jön majd az első pofon, amikor meglátják, hogy mennyibe kerül ez a kirakta élet, a Maldív-szigetek és a Gucci pulcsi.
2021. febr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a normàlis.Engem kiakaszt,mert egy átlagos fizetés külföldön is 2-2500€,de vannak ugye költségek is.Fél évig kell spórolni egy designer táskára.Nem lehetetlen összehozni,de ugye az csak kiegészítő,hol van a luxusautó meg a méregdrága utazások (mert ezek koronavírus idején is utazgatnak,és nem egyszer,hanem folyamatosan),meg a drága ház,meg a plasztikai műtétek.Attól hányok,hogy azt akarják velünk elhitetni,hogy az a normàlis,hogy milliókat költesz és nem dolgozol,és ezáltal átlagos dolgozó nőként szarul kell,hogy érezzem magam.Meg az önjelölt motivációs trénerek,végzettség nélküli ilyen-olyan tanácsadók,miközben én azért küzdök,hogy honosítsam az oklevelem.
2021. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!