Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam erre, és...

Hogy vegyem rá magam erre, és mivel javíthatnék még a külsőmön?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, egy ideje kezdett el jobban érdekelni, hogy hogy is nézek ki. Nyilván az alap higiéniám mindig rendben volt, tisztálkodás, szőrtelenítés stb, most nem ezekre gondolok.

Amiben tényleg látványosan sikerült fejlődnöm az a bőr és hajápolás, ezek szerintem rendben vannak. Pár hónapja nézem az összetevőket is, és tényleg szebb a bőröm, a hajam. Persze nem tökéletes, de az irány megvan, és látható a javulás. Öltözködés terén is szeretnék kicsit újítani, beszereztem már egy pár egyberuhát tavaszra, de télen nem tudok ilyeneket hordani, mert nagyon fázós vagyok. Amin még javíthatnék, az az alakom. Alapból elég vékony vagyok, ha jól tudom banán testalkatom van. Fogyni nem szeretnék. Már többször is nekiindultam, csináltam itthon videókra a gyakorlatokat, de mindig abbahagytam. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy érjem el, hogy rendszeres része legyen a mindennapjaimnak?

Valamint, mi az a dolog, amire még ezeken kívül figyelnem kellene, hogy jobb legyen a külsőm?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2021. febr. 19. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt fejben kell eldöntened, akaraterőre van szükséged.

Először ne a legnehezebb gyakorlatokkal kezdd. Szokj hozzá hogy mozogsz, először lehet valami nagyon egyszerű joga vagy pilatesz mozgás stb. Utána pedig egyre jobban növelheted a nehézséget.

Ha kezdetben mindennap elkezdesz edzeni, akkor nagyon hamar bele fogsz fáradni. Az első héten mozogj heti kétszer, ezt is növelheted majd később. De hagyj ki napokat hogy legyen ideje regenerálódni a testednek.

2021. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A külsődön az is meglátszik, hogy mit eszel. Szerintem ha nem akarsz fogyni akkor is nagyon fontos az egészséges vitamindús táplálkozás, figyelj rá hogy meglegyen a napi fehérje beviteled. Ezt úgy tudod kiszámolni hogy testúly szorozva 0,8-al vagy ha sportolsz már huzamosabb ideje akkor 1,2 vel.

Valamint az is sokat tud dobni még az emberen ha ápolt a keze (nem szükséges hozzá műköröm, csak nem legyen töredezett a körmöd meg száraz a bőröd.)

2021. febr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!