Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi kell a tip műköröm építéshez?

Mi kell a tip műköröm építéshez?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni körmözni de nem tudom mi kell hozzá pontosan és milyen sorrendben kell őket felvinni(a zselé felvétele előtti részre gondoltam). Ezeket tudom : UV/LED lámpa, zselé, tip, reszelő,fertőtlenítő folyadék,nail prep. Esetleg ha tudtok kezdő szettet ajánlani nem horror áron azt megköszönném.
2021. febr. 21. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ezt tanítják meg a tanfolyamon.
2021. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tanfolyam vagy 30
2021. febr. 21. 17:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak tanfolyamok, de egy tanfolyam vagy 30 ezer ft és utána még vegyem meg a kellékeket és nekem nincs annyi pénzem. Mások is videókból tanulták meg, volt egy ismerősőm aki videókból tanulta meg és most pénzért csinálja ismerősőknek.
2021. febr. 21. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos, sok minden kell ezeken kívül még a te "Kezdő szettedhez"

Lehet drága de akkor nem lesz oda az ujjad. Mivel te olcsó anyagot szeretnél képes leszel megvenni a kínaiban kapható trutyit. Egyrészt dolgozhattatlan másrészt, nincs megnevezve, hogy mi van benne. Vannak anyagok amiket egy zselé, porcelán por stb nem tartalmazhat, mivel káros és az ujjadba kerülhet. Nem egy eset volt, hogy olyanok mint te vettek mert olcsó aztán, vágatták az ujját, mert be feketedett.

Nem csak nail prep kell, kell primer, fixáló, fertőtlenítőből is 2 fajta van, van eszköz és kéz fertőtlenítő. Nem nem lehet csak az egyiket használni.

Annyira nem értem ezeket az embereket, hogy inkább vesznek anyagot és csinálnak kókány munkát, lehet olcsóbbnak tűnik, de a körmösöd, ha jól csinálja tart 3-4 hétig, ha te csinálod akkor legalább hetente, de a 2 naponta sem lehetetlen. Lefogpattogni, ronda lesz, nem tudod hogyan kell kimeríteni az anyagot az ecsettel, milyen ecsetre lesz szükséged és melyik ecset mire való. Meg lehet tanulni videókból, de azért ott sem mondanak el semmilyen szakmai titkot.

Jó gyakorlást!

De szerintem jobb, ha inkább lakkozod, vagy elmész megcsináltatni.

2021. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kínais minőségre gondoltam amikor azt írtam hogy nem horror áron, vannak drágább, nagyobb kiszerelésben.
2021. febr. 22. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 11 évvel ezelőtt kezdtem el magamnak csinálni, de előtte évekig jártam körmöshöz. Ajánlom neked is ezt. Mellesleg nem is mindenkinek jó a tip, építeni is megkéne tanulni.

Ami meg az árat illeti, egy kicsit alá lőttél. Nekem a húgom most csinálja a sulit, úgy emlékszem 150 vagy 200 ezerbe került neki.

2021. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Párszor voltam már körmösnél direkt azért hogy ott megnézem és utána elkezdem magamnak.
2021. febr. 22. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!