Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy nőnél milyen az a tetko,...

Egy nőnél milyen az a tetko, ami még szexi, megmozgatja a fantáziát? És melyik a legmegfelelőbb hely neki?

Figyelt kérdés

A mintát még nem tudom, de én a csípőmre előre, vagy a derekamra hátulra gondoltam. Párom szerint a bokára is jó lenne, de szerintem az olyan rockeres, vagyis olyan vadabb csajra jellemző. Szerintetek?

Mintákat linkelnétek, amik nektek tetszenek?


2010. aug. 17. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nálam az, amelyik nem létezik. Egyáltalán nem tetszik egy lányon a tetkó. Ribancrendszámot meg véletlenül se csináltass.
2010. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem felirat van a lapockámon,ugyanez:

[link]

2010. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt rengetek van:


[link]


Szerintem szepek a viragok,persze egyedi stilusu legyen...

Vagy valamilyen felirat, ami neked sokat jelent, vagy talan valami olyasmi ami jelkepez teged, az eletedet.. :)

2010. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

15:35: LOL azért érzitek az iróniát, hogy a 100% nőies tetkó egy meleg srác arcán van. XD Ennyit a nemi sztereotípiákról.


http://www.youtube.com/watch?v=yLBHooqolaw


Respect a srácnak, szebb mint sok nő.


A kérdésre válaszolva azt tetováltass ami szerinted illik hozzád. Akkor nem divattetkó lesz hanem a lényed része. Ha igazán megértél rá, akkor elkezd "hiányozni" a bőrödről. ne azért tetováltass hogy szexibb legyél. Nem attól lesz vonzó valaki mert magára aggat egy csomó dolgot, hanem mert szereti és elfogadja a testét, jól érzi magát a bőrében. A maszkok könnyen lehullanak, de a tartást, nőiességet és az igazi szenvedélyt belülről lehet csak előhozni.

2010. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tetszett az előző válasz, nagyon igaza van! :))

A srác meg tényleg tök jól néz ki! :))

2010. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem csináltattam még, mert nincs semmi, amit szívesen magamra raknék. Azért tettem fel a kérdést, hogy legalább a helyét el tudjam dönteni. Egy has piercing lehet közelebb állt volna hozzám, de a párom utálja a piercingeket, így az ugrott. Nem most akarom megcsináltatni, csak játszom a gondolattal:)
2010. aug. 17. 17:59
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem erre a két helyre ne csináltass mert undoritó!én a csuklóm belső felére csináltatnék(ahol az erek vannak)de oda csak a nevem kezdőbetűjét vmi szép írással.csináltatnék még a fülem mőgé és a tarkómra de csak kicsit
2010. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem mőgé hanem mögé bocsánat:)
2010. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a fül mögött meg a csukló belső részén tetszik nagyon. :)
2010. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A változatosság kedvéért én is a csukló belső részére vagy a fülem mögé tetetnék tetoválást, ha választanom kellene, de eddig nem éreztem erre ingert :).


21/l

2010. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!