Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellű lány de szexi?

Kismellű lány de szexi?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 75/A-s mellem van,tehát van picike formája,de igazából ez még remélem fejlődni fog. na már most vékony alkat vagyok,de az a csinos tipus,jó seggel,jó lábakkal,az arcom is azt mondják szép:)) de a pasimmal nemsokára lefekszünk,és nekem gátlásaim vannak mell téren :(... tudom,hogy szeret,biztos vagyok benne,hogy felizgatom rendesen,mert történt már ez az köztünk...:) de Ő a nagy mellekre bukik,ezt mindig is tudtam .. félek,hogyha tényleg meglát majd melltartó nélkül,teljesen meztelenül kislánynak tünök majd az apro cicik miatt...Fiúk,ha a lány alapvetően jól össze van rakva,csak a nagy didkók hiányoznak, attól még lehet nagyon szexi? ne féljek? írjatok kérlek titeket!:)
2011. szept. 16. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1.A barátod ruhán keresztül is sejtheti, h. mire számíthat!

2.Ha nem tetszene neki a kis mell, akkor nem járna veled!

3.Az én bnőmnek is hasonló kis melle van, de amúgy rendben van, épp úgy, mint te és engem ez abszolút nem zavar!


25/F

2011. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem lesz baj belőle.

Amugy is sokkal roszabb ha egész végig ezen stresszelsz mintsem hogy kicsi.

Érezd jól magad, ne gondolj rá és minden jó lesz.

De ahogy leirtad nekem semmi bajom nem lenne veled , a férfiak nem

a melledet nézik ha olyan vagy amilyennek leirtad ;)

Ha meg csak a melledért szeret akkor felejtsd el :)

De tudok linkelni félmeztelen modelleket akiknek akkora mint neked kb. ők sem foglalkoznak vele ugy szépek ahogy.

Tehát felejtsd el és érezd jól magad és akkor mindenjó lesz :)

Remélem tudtam segiteni :)

18/f

2011. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeret és kíván akkor a pici cicik miatt nem fog megutálni,elhagyni,meg semmi ilyesmi...:) Csak egy a lényeg,hogy ne legyen gátlásod,mert ha a melled miatt gátlásos leszel,akkor nem lesz olyan a szex sem.

Szóval ne félj,bizony egy kicsi mellel is lehet valaki nagyon szexi. ;)

33/n

2011. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kis mellel nincs baj, ha vékony is vagy hozzá. Nekem 88 a mellbőségem(75B) de utálom mert nagy és kövérít.
2011. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nyugi a barátod már rég tisztában van a melleid méretével ruhán keresztül is:)

amúgy nekem is ilyen alkatom van, deréktól lefelé jó, a mellem viszont kicsi (70B). de a barátom imádja őket. és eddig mindenkinek tetszettek senki se panaszkodott. nekem is sokan mondják, hogy szép az arcom, ez hidd el, többet ér, mint akármekkora mellek:) de amúgy mintha én írtam volna a kérdést, eleinte én is gátlásos voltam de már elfogadtam & szeretem is magam:)

18L

2011. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
am egy nő nem az alakjától vagy a szépségétől lesz vonzó és szexi, hanem a kisugárzásától
2012. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!