Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak nálam kell sűrűn váltogat...

Csak nálam kell sűrűn váltogatni az izzadsággátlót?

Figyelt kérdés

1:bocsi a hülye kiírás miatt,de csak így engedte közzétenni a kérdést


2:Eddig Rexona,Balea,Nivea meg mindenféle közt váltogattam( persze kb fél évente)mert egyszerűen megszokta a bőrm vagy mi...és ami eleinte marhajó volt,semmit sem izzadtam,ha magamra kentem...fél vé után ugyanaz a termék már nem vált be. Talán mert még tini vagyok...vagy?

Mindegy,most kaptam ajándékba Adidas Action 3 Intensive-t...kiváncsi vagyok rá.

2 napja használom,és eddig jó (vajon fél év múlva is az lesz?)

Amúgy a többi barátaimmal szemben nem izzadok annyit,épp csak amikor már du 4-kor is suliban vagyok,vagy tesi után.


2010. aug. 18. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez van, de még nem hallottam ilyenről -.-"

próbált ki a Fa-t is, az még jó

2010. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
abból csak spray volt,ez a Rice dry-os. de igazából deo-t szeretek használni.Az jó a Fa-nak?
2010. aug. 18. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
jó neked!!! nekem még az elején sem segitett semmi!!! sajnos :( énis már kipróbáltam minden izzadás elleni dezodort, Fa-t, Niveat, stb...de nem váltak be, ugy vettem észre jobban izzadtam ha azokat használtam! nem értem miért! 15/L talán azért mert még énis tini vok!?!!!???
2010. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a deo az ratyi,golyós a legjobb,nekem eddig a Garnier golyós vált be a legjobban,mert nem színeszi és keményíti a felsőimet és isteni illata van,de a deót tényleg felejtsd el,a golyós sokkal tartósabb és rajtad is meg pénzben is jobban megéri
2010. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szia! a LIDL-s Cien is nagyon jó, és olcsó.
2010. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem is garnierem van de a fehér polomat egyedül csak az fogta meg:D meg óránként kell kennem magam úgyhogy azóta rexona cyrstalt használok.az jobb mint a garnier
2010. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

uhh a deo ven a golyós? bocsi,ennyire nem értek hozzá:( szóval akkor golyósat szeretek csak használni. Stifteket régebben szerettem,de mind megfogta a fekete ruháimat,még az is,amire azt írták,ez direkt arra lett kivitelezve(igen,Rexona,köszönjük :D )


2.válaszoló: ezek szerint akkor minden tini ilyen helyzetben van :( nagy kár.

Akkor maradok annál,hogy váltogatom.

A Cien sztem nem üti meg a mércét,ha a Rexona meg Nivea után is váltanom kellett :P de azért köszi a hszt :)

2010. aug. 18. 15:19
 8/14 A kérdező kommentje:

utolsó: igen,nekem is van fokozati listám,hogy melyik jobb a másiknál,fél éve még Rexona tinis volt(vmi fun illatú,vagy mi)...de mára már az sem használ :(

most adidas bejön...de ha ezután is váltogatnom kell :D vicces,nem?

amúgy beszéltem barátnőimmel is erről,és ők is váltogatnak :(

nem igaz,hogy nem tudnak kifejleszteni olyat,amihez hű maradhatok :D :D

2010. aug. 18. 15:21
 9/14 anonim válasza:

Háát azért egy kicsit megnyugtató,h nem vagyok egyedül.

Most Dove-ot használok.

15/L

:D:D

2010. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát a deó nálam a fújósat jelenti,azt hittem erre gondolsz.

A Garnier nekem tényleg jó,leírtam miért,nem fog...stb.Viszont speckós eseteknek találták ki a Vichy dezodorait.Drágák,de állítólag mentesek minden "méregtől"ami egy átlag izzadásgátlóban van és nagyon izzadósoknak"speckósoknak" vannak.

2010. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!