Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz két-három napig ugyanazt...

Gáz két-három napig ugyanazt a farmert hordani, és csak a felsőt váltogatni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem.. Miért kéne naponta gatyát cserélni ha nem koszos? Az viszont már gáz, ha valaki több napig hordja ugyanazt a felsőt.. (nem egy ilyet láttam már..)
2010. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
nem :)
2010. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Minket annó úgy neveltek h a gatya 1 hét(ez nem teljesen tartom be) kivve ha koszos lesz.

felső pedig naponta.

Olyat szoktam h ha csak 1-2 órát van rajtam, akkor azt másik nap is felveszem, persze csak ha nem büdi.


szóval nagyon nem gáz, inkább úgymond környezettudatos.

Minek mosod ha felesleges. és a sok mosástól hamarabb megy tönkre...

2010. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
sztem sem gáz én úgy oldom meg am h ne hidjék azt h csak 1 farmerom van hanem 2 van xD és egyik héten ezt a másik háten azt de ha összekoszolódik vagy olyan kedvem van akkor hét közben is lecserélem xD
2010. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Amíg tiszta,vasalt,illatos ruha van Rajtad,addig nem gáz.

Ha egy hétig ugyanazt a farmert veszed fel,mi vele a probléma,ha egyébként tiszta?Ha koszos lesz,maximum lecseréled.

A felsőt meg,amíg tiszta,és jó az illata,elhordhatod 2 napig,aztán veszel fel másikat.Váltogatod őket pár naponta,és kész.


Egyébként,amíg Te törődsz azzal,hogy ápoltan,tisztán jelenj meg,addig nincs olyan,hogy gáz,meg nem gáz.Nem az a mérvadó,hogy mások éppen mit szólnak be,vagy mit sem.Te tegyél meg mindent az ápoltságért,ennyi.

2010. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
egyáltalán nem gáz.
2010. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
dehogy is gaz, ha tiszta miert ne lenne gaz?
2010. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Nincs abban semmi gáz, szerintem a legtöbb embernek jóval több fölsője van, mint nadrágja.
2010. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha viszont nem hordasz alsógatyát, na akkor gáz!
2010. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Én nekem 2 farmerom van, az egyik egy teljesen átlagos, a másik meg ilyen csőszárú koptatott. Általában úgy veszem fel, hogy egyik nap ezt a másik nap amazt veszem fel. De az attól függ, milyen idő van, mert ehhez a világoshoz ált. pólot veszek fel és a fehér cipőmet, mert így mutat szerintem:)
2010. máj. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!