Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak nálam kell sűrűn váltogat...

Csak nálam kell sűrűn váltogatni az izzadsággátlót?

Figyelt kérdés

1:bocsi a hülye kiírás miatt,de csak így engedte közzétenni a kérdést


2:Eddig Rexona,Balea,Nivea meg mindenféle közt váltogattam( persze kb fél évente)mert egyszerűen megszokta a bőrm vagy mi...és ami eleinte marhajó volt,semmit sem izzadtam,ha magamra kentem...fél vé után ugyanaz a termék már nem vált be. Talán mert még tini vagyok...vagy?

Mindegy,most kaptam ajándékba Adidas Action 3 Intensive-t...kiváncsi vagyok rá.

2 napja használom,és eddig jó (vajon fél év múlva is az lesz?)

Amúgy a többi barátaimmal szemben nem izzadok annyit,épp csak amikor már du 4-kor is suliban vagyok,vagy tesi után.


2010. aug. 18. 14:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
és te mát használtad? nem szokta meg a bőröd egy idő után?
2010. aug. 18. 15:31
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem is csak a fa vált be eddig. (aqua pearls)
2010. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a fa nem használt semmit. Nekem legjobban az adidas dezodorok váltak be. :)
2010. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj én is ilyen voltam... Viszont amióta Garniert használok nincs ilyen gondom! :) Nekem a lila csíkos vált be, szerintem te is próbáld ki! :)
2010. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!