Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők/lányok, akik rendszeresen...

Nők/lányok, akik rendszeresen 10/1, 10/0 pontozással illettek itt (szerintem átlagosan jóképű, sokkal több pontos) hétköznapi férfiakat, srácokat, mutatnátok nekem képeket olyan pasikról, akik szerintetek elég jól néznek ki, és felérnek hozzátok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy más az ízlésünk, vagy csak szimplán el vagytok szállva a filmes ideálok világába.

2021. márc. 12. 11:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#1 pasija 10/0

#3 pasija 10/10

2021. márc. 13. 06:49
 12/22 A kérdező kommentje:

#9

habár hogy ki tetszik, és ki nem, az ízlés kérdése, viszont automatikusan "igénytelennek" bélyegezni valakit, csak mert arcszőrzetet visel, teljesen alaptalan dolog.

A spontán növő bozót tényleg az, de egy fazonra nyírt, letisztázott, ápolt szakáll/bajusz sokkal több odafigyelést, türelmet, munkát, kísérletezést és gondozást igényel egy férfi részéről, mint ha simára borotválja az arcát. Akinek van szakállas rokona, az ezt nőként is tudja.

Azt lehet mondani, hogy neked nem tetszik, de hogy igénytelen lenne, az egyértelműen nem igaz.

2021. márc. 13. 07:36
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
Hát, az addig leírtak közül én inkább a vikinges férfit választanám, bárki is legyen ő. Ő legalább férfias, nem divatbúzi mint a legtöbb férfi mostanában. Az a nagy szerencsénk (a most 30 vagy afeletti nőknek), hogy most még van opció. A gyerekeinknek már sajnos nem lesz. Olvastam pár tanulmányt erről, jelenleg a 16-18 éves (már nem tudom melyik országban élő) fiúk majdnem 20%-a sminkeli magát! Azért az elég durva arány. Belőlük hótziher hogy nem lesz férfias férfi később. De a többiekből sem, ha követik a divatot (és borbélyhoz járnak emiatt, például).
2021. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

Amùgy kist te mondod meg hogy ki mennyire jò pasi vagy mi?

Azért IDEÁL mert mindenkinek más jön be. Nem lehet általánosságban rámondani valakire hogy 10/10 vagy 0

2021. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

[link]

[link]

[link]

[link]

(Tom Holland)

2021. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15 vagyok

azt lehagytam hogy 16L

2021. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#14, a pontozást, a "megmondást" a kérdés függvényében kell értelmezni. Azért pontozom le, hogy szerintem ki 10/0-ás, az én ízlésem szerint, mert az egész kérdés abból indult, hogy errefelé nagyon sokszor pontoznak le durván (10/0) olyan pasikat, akik szerintem meg bőven 10/5 és 10/10 között vannak. Ez engem nagyon idegesített, irritált. Most viszont többnyire az derül ki, hogy az ő 10/10-esük meg számomra 10/0.

Ezért a pontozás.

2021. márc. 14. 06:00
 18/22 A kérdező kommentje:

#15

Na, őt nem tudom értékelni, mint pasit, az én perspektívámból nézve még kisfiú. :P

Ha felnő, és nem változik semmit, szerintem átlagos pasi lesz, se nem helyes, se nem ronda.

2021. márc. 14. 06:04
 19/22 A kérdező kommentje:

#13

A borbély nem férfiatlan, a világháború előttig, ha a falusiak nem is, de a városi férfiak hagyományosan borbélyhoz jártak.

A smink érdekes kérdés, vajon férfiatlanabb lesz-e tőle a férfi. Első hallásra persze rettentő furcsa, viszont ha azt veszed, hogy akár a hírolvasó bemondókat, akár a színészeket, tehát a képernyős pasikat is sminkelik, és az 1920-40-es években, a fekete-fehér fényképek korában is sminkelték a férfiakat az arcképek, tablóképek készítése előtt, már nem is olyan szokatlan a dolog.

2021. márc. 14. 06:10
 20/22 anonim ***** válasza:
16 szerintem mindenkinek leesett, hogy gyerek vagy :D
2021. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!