Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők/lányok, akik rendszeresen...

Nők/lányok, akik rendszeresen 10/1, 10/0 pontozással illettek itt (szerintem átlagosan jóképű, sokkal több pontos) hétköznapi férfiakat, srácokat, mutatnátok nekem képeket olyan pasikról, akik szerintetek elég jól néznek ki, és felérnek hozzátok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy más az ízlésünk, vagy csak szimplán el vagytok szállva a filmes ideálok világába.

2021. márc. 12. 11:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Marko Hietala meglepett a válaszok között, pont az a fajta férfi, akinek jót tett az öregedés.
2021. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, Tomot csak példának hoztam fel, hogy tetszenek az arcvonásai. Még ha egyesek szerint lányos is. Bár én sosem kimondottan külső alapján választok. Persze fontos az is, de maga a külső nem éppen a szemszínt, hajszínt, bőrszínt, vagy az arcszőrzet fazont takarja. Inkább az összhatásba számít bele. De voltam én már szerelmes számomra kevésbé tetsző férfiba is. És egy fénykép nagyon kevés ahhoz, hogy valakiről megállapítsam, hogy tetszik-e. Egy típus leírás meg egyenlő a semmivel.
2021. márc. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!