Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, hogyan szeretnétek...

Férfiak, hogyan szeretnétek kinézni a 40-es vagy az 50-es éveitekben?

Figyelt kérdés
Milyen alakotok, stílusotok lenne? Mennyire akarnátok fiatalosnak látszani?

2021. márc. 20. 19:03
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
95%

Kb arra gyúrok, h mint George Clooney 60évesen.


Őszülök, de ez van.

2021. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Megpróbálok arra rágyúrni, hogy legalább tipik magyar sörhasam ne legyen ennyi idős koromra. Szinte mindenki dagadt disznó lesz már ennyi idősen.
2021. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Fitt, esztétikus dilf. Jó lenne ha hajam is lenne, de ez egyre valószínútlenebb :D
2021. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Ahogyan épp most nézek ki.

27 éve testépítek, most vagyok 45 úgy érzem magam hogy most lettem igazi férfi életem teljében érzem magam, semmim nem fáj, fizikailag egészséges vagyok és fitt.

Állítólag 34-nek nézek ki.

Szóval most megvagyok elégedve magammal mindenféle nagyképűség nélkül.

2021. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Őszülni semmiképpen nem szeretnék, ha így lenne festetném a hajamat, esetleg kipróbálnék egy más hajszínt, mint az eredeti volt, hogy valami poén legyen a dologban.

A kopaszodás annyira nem izgatna, ha nem tar kopasz.

A ráncok annál inkább zavarnának, de valószínűleg alkatilag megúszom majd, mert szerencsés arcbőröm van.

Alkatra szeretném megőrizni az átlagos alkatomat, nem szeretnék se szikár, se pocakos öregúr lenni, egyik se szép.

Öltözködésre nem szeretnék sokat változtatni a stílusomon, de mivel ez már most is konszolidált, többnyire öltöny-nyakkendős megjelenést jelent, Így ez is megvalósítható anélkül, hogy röhejessé válnék.

:)

2021. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!