Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha hosszú külföldi útra...

Ha hosszú külföldi útra mentek akkor mit tesztek ha műkörmötök van de nem szeretnétek ez miatt leszedetni?

Figyelt kérdés

Műkörmöm van már egy éve, de mennem kell külföldre rokonokhoz két hónapra. Pénzem nem tudom hogyan lesz, szóval amit viszek szeretném okosan beosztani. És mivel az ott élő nő ismerőseimnek nincsen műkörme nem tudom hogy tudnám ezt megoldani.

Legutóbbi egy hónapos utazás elött leszedettem de az még inkább megviselte a körmöm mint ha műköröm maradt volna rajta.

Ha ti ilyen helyzetne voltatok vagy kerülnétek mit tennétek?



2017. aug. 15. 16:35
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ne vetesd le. Már minden országban van műkörmös. Tuti te is találsz. Ha csak nem Kongóba vagy Timbuktuba mész. Ott nem tudom van-e ilyen.
2017. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!