Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen barátság karkötőt...

Milyen barátság karkötőt vegyek vagy csináljak?

Figyelt kérdés

most meek középsuliba és naon megbarátkoztam a nyár alatt egyik osztálytársnőmmel és mindkettőnknek a nyáron volt a névnapunk meg a szülinapunk és arra gondoltam h lehetne barátság karkötőt adni neki. nem akarok vmi lepukkant fonott karkötőt adni de nem tudok mást csinálni :\\

esetleg ha van vmi ötlet megprobálom meg csinálni, vagy vásárolni van ötlet?


2010. aug. 19. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

A csomózott karkötőket könnyű elkészíteni, nagyon könnyen lehet már szép mintákat csinálni.

[link]

Én innen tanultam meg csomózni, nagyon jól le van írva, hogy kell, nem nehéz, és már a kezdő minták között is vannak látványosak, ha szép színeket párosítasz össze:) Szerintem egy saját készítésűnek jobban örülne, legalábbis sztem az sokkal személyesebb, kedvesebb ajándék:)

2010. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
inkább csinálj, mi a barátnőmmel vettünk fémet, és úgy elkopott, ilyen rézszínű és koszos lett mert lejött a festék
2010. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is most vettem barátságkarkötőt

igazából azt hívsz barátságkarkötőnek amit akarsz, régebben menőbb volt talán, hogy készítsünk valamit, de nem mindenki olyan ügyes és türelmes, ha találsz valami különlegeset ami nem jön veled szembe az utcán akkor nyugodtan megveheted ajándéknak

én pl egy olyan "karkötőt" vettem ami tök olyan mint egy bőr óraszíj, láttam egyszer egy ilyen 100-as boltban, akkor nem láttam értelmét megvenni, de megtetszett, amúgy olcsó bizsuboltokban, 100- as boltokban találni érdekes karkötőket és nem is drágán

http://www.youtube.com/watch?v=mkRwVTLDkCE&feature=channel

olyat vettem ami a lány jobb kezén van, sötétzöld csak más színben

vannak szép bőrből készültek is

[link]

2010. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már probáltam csomózottat de nem tudtam:SS
2010. aug. 19. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
az mi
2010. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!