Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a barátság...

Mit gondoltok a barátság tetoválásról?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 5 éve vagyunk elválaszthatatlan barátok. Mindent együtt éltünk meg és olyanok vagyunk mint a testvérek,imádjuk egymást.Szeretnénk közös tetoválást is...mi a véleményetek erről?
2010. szept. 9. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

minden jónak vége szakad egyszer.nem lenne kellemetlen később erre vissza gondolni ha már nem lesztek "elválaszthatatlanok"?

sztem a barátság nyaklánc is tökéletes lenne .

2010. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Mennyi idösek vagytok most?


Talán nálatok nem lesz így, de elmesélném a történetem.

9 évig voltunk elválszthatatlan barátnök. Mindenki irigyelt minket, egymás mellett álltunk jóban rosszban, ö volt a lelkitársam, mindent tudott rólam, nem ragozom tovább.


Aztán egyszer csak megváltoztunk. Mindketten más irányba. Nem lettünk rosszban, csak annyira nincs már mit mondanunk egymásnak. Egyszerűen eltávolodtunk egymástól.

2010. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mindennek vége.Volt a Miami Inkbe egy szerelmespár nem tudom hány éve voltak együtt és akartak tetováltatni egy szívet meg egy kulcsot,azt hiszem,hogy a csajon lett volna a kulcs na mindegy mikorra vissza kellet volna jönniük csak a srác jött, a csaj szakított vele,ez van.Én nem mennék bele ilyesmibe.
2010. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából ez egy kis tetoválás lenne és nem csak a barátság miatt készülne.nagyonis vállalható lenne akkor is ha már nem lennénk jóban...bár remélem nem fog megtörténni.19 évesek vagyunk egyébként
2010. szept. 9. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Baromság. Hidd el. Nekemvan egy barátnőm, 16 éve a barátnőm, sosem vesztünk össze. De tudod, ez ugyanolyan, mint a szerelemtetoválás, megbánhatod.
2010. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1 furcsa lakat pont elég lenne a barátságotokhoz. aminek 2 különböző kulcsa van. és csak úgy tudjátok kinyítni ha 1másnak nyitjátok ki :)
2010. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Amúgy szerintem is minden véget ér. :)

Mi bnőmmel kiscsoportos korunk óta voltunk barátnők.. azelött csak ismertük egymást.. azóta legjobb barátnők voltunk. Most 19 éves vagyok... Már nem vagyunk legjobb barátnők.. mivel csalódtam benne és az egész barátság a részéről hazugság volt. Szerintem nem nagyon kéne... viszont van ami sírig tart.. talán a tiétek addig.. de mivel nekem 15 évig volt legjobb bnőm és mégis vége lett így nem hiszek már ebben szerintem érthető. Legjobb barátból lesz a legnagyobb ellenség. de igaz :)

2014. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aranyos :)egy egyedi minta nagyon cuki lehet :) plm : egy fel sziv nalad es nala is egy fel sziv es egyutt alkot 1 egeszet
2015. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!