Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyeneket ajánlotok?

Milyeneket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Júniusban szóbeli nyelvvizsgám lesz, 16 éves vagyok.

160 centi magas, 50 kg, vékony testalkatú vagyok viszont picit szélesebb a csipőm, így kicsit homokóra alakom van.

Az homlokom picit pattanásos, nagy kék szemeim vannak.

A hajam mellig ér és sötét szőke.

Ezek az információk alapján, milyen ruhát (fekete vagy fekete fehér), sminket, hajat és cipőt ajánlotok?

Esetleg milyen műkörmöt és kiegészítőt?


2021. márc. 28. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szóbeli nyelvvizsgára felesleges ekkora felhajtást csinálni, vegyél fel valami csinosabbat persze, de nem kell nagyon kiöltözni, direkt erre hajat, sminket és műkörmöt csináltatni. Vegyél fel valami elegánsabbat, amiben jól is érzed magad, kényelmes.

Ha neked ettől nagyobb az önbizalmad, akkor persze nyugodtan, de amúgy nem elvárás és nem is szokás. A hétköznapi smink (persze csak ha szoktál, amúgy nem elvárás ez se), haj és valami picit elegánsabb öltözék teljesen megfelelő.

2021. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, csak én simán kivasalom a hajam, kiszempillaspirálozom magam, körmöm...hát az levan rágva + egyetlen 1 darab ruhám se.

Az osztálytársaim pedig mindig "tökéletesek" ezért akarok most én is az lenni.

2021. márc. 29. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Értelek. A kivasalt haj és a szempillaspirál tényleg elég, a körömödet meg próbáld meg nem lerágni és akkor az is szebb lesz. Esetleg ki is lakkozhatod, ha gondolod, de csak azért nem kell műkörmöshöz menni, mert nyelvvizsgázol :) Ha mégis szeretnéd, ne legyen nagyon hosszú, maradj a visszafogottabb, elegánsabb vonalon. A szín mindegy, ami neked tetszik.

Nadrágba is lehet menni, de ha ruhát szeretnél, akkor itt az alkalom, hogy vegyél egy olyat, amit fel tudsz venni hasonló eseményekre. Olyat keress, ami neked tetszik és amit máskor is szívesen felvennél. Ne legyen se túl rövid, se mélyen kivágott, de igazából ennyi, mivel nem kell nagyon kiöltözni, így tőled függ, hogy mit választasz.

2021. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!