Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelv piercing az nagyon...

Nyelv piercing az nagyon fáj? és hány éves kortol lehet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom 16 kortól lehet de akkor is csak szülöi beleegyező nyilatkozat kell bár attol függ hol csináltataod mert például nekem nem kérték el a nyilatkozatot. Szerintem a szúrás nem fáj mert elérzéstelenítik.... általában.
2021. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Jobb helyeken még szülői beleegyezéssel se szúrnak 17-18 alatt. Egyébként nem érzéstelenítik, nyilván nem kellemes, de kibírható. Azt ne felejtsük el, hogy a nyelv izmos, szóval nem olyan könnyű átszúrni. De mire felfogod mi történik, szinte vége is. A gyógyulási időszak már gázabb, főleg, ha begyullad. Szúrás után bedagad, ezért nyilván sokkal hosszabb szárú ékszert raknak bele, mint ami ideális lenne. Ahogy lemegy a duzzanat érdemes nagyon óvatosan enni vele, mert könnyen rá lehet harapni a golyóra. Miután kicseréltem az ékszert viszont semmi gondom nem volt vele soha, pedig évek óta megvan.
2021. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Nekem 14 eves korom ota van, elso 2 het kellemetlen volt es az elso ekszerrel nem akart meggyogyulni. Grazban vettem egy rovidebbet es azzal rendben volt mar :)


23 eves vagyok most es meg mindig megvan 😁

2021. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Nekem most szúrták az orromat és csak 15 éves vagyok. Úgyhogy ne ugassatok hogy nem csinálnak még szülői beleegyezéssel sem piercinget 18 év alatt. Egyáltalán nem fáj, mert érzéstelenítik, max csak utánna fogod érezni.
2021. ápr. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!