Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sajnos alkatilag hajlamos...

Sajnos alkatilag hajlamos vagyok a hízásra, és van némi súlyfeleslegem. Igyekszem olyan szinten tartani, hogy ruhában nem látszik hogy van pocakom, csak ruha nélkül. Jogosan érzem magam így is taszítónak, gusztustalannak? Félek ismerkedni.

Figyelt kérdés
35 körüli srác

2021. ápr. 1. 13:08
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Részben önelfogadás kérdése, ami fejben dől el.
2021. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Rengeteg mindent próbáltam. Orvosi diétát követek. Anyagcsere-betegségem van, az áll a háttérben.
2021. ápr. 1. 13:34
 13/39 A kérdező kommentje:

Hétköznapokban nincs bajom, el tudom fogadni magam, mert olyankor fedi a ruha. Bár pólót nem nagyon hordhatok, mert abban látszik. De ingben nem.

Ingben határozottan azt érzem, hogy jól nézek ki.

2021. ápr. 1. 13:36
 14/39 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg otthon félmeztelenül létezni.
2021. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Az miért jó?

Csak még inkább megutálnám magam. Pláne, hogy tudom, milyen egy vonzó férfi félmeztelen felsőteste...

2021. ápr. 1. 13:39
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod, hogy ez vagy te.
2021. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Azt például nagyon vagánynak látom, mikor pasik félmeztelenül vannak nyáron, mondjuk úgy fociznak, sportolnak. Már fel is állt a gondolatra. De én ezt soha nem tehettem meg, nem is fogom valószínű soha, jó érzéssel.
2021. ápr. 1. 13:41
 18/39 A kérdező kommentje:

Félreértesz, nincs önelfogadással problémám. rengeteg küzdelmembe került és kerül, hogy "csak" ennyi legyen a súlyfeleslegem. Ilyen értelemben még büszke is vagyok magamra.

Csak mások szemében frusztrál. Ismerkedni nem merek miatta.

2021. ápr. 1. 13:42
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez az önelfogadás még nem teljes.
2021. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
65%

Dehogy jogos!! Kezdj valamit magaddal, de fejben, mert ez súlyos önértékelési probléma.

Egy-két fitneszgurut leszámítva egyik nőt sem érdekli, ha van egy kis pocakod, SŐT rengeteg nőnek még tetszeni is szokott, hogy van ott mit fogni, van mihez hozzábújni, na meg hogy nem tolod félre undorodva a szelet sütit, amit készítünk, mert “jaj vigyáznom kell a kockáimra”.

Egyébként már 25 évesen is normális egy minimális pocak, 35 évesen meg pláne. Akinek ennyi idősen kockahasa van, az vagy nyert a genetikai lottón, vagy az egész élete edzésből és diétátásból áll, amit, mint ahogy fentebb írtam, a fitneszgurukon és talán egy-két nagyon felszínes és éretlen csajon kivül senki nem vár el.

2021. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!