Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti használtok kép...

Lányok! Ti használtok kép készítéskor szépítő filtereket?

Figyelt kérdés

Első sorban olyan lányok véleményére lennék kíváncsi, akik gyakran raknak fel pl. Instagramra képeket.

Ti szoktátok az adott képet szerkeszteni? Valamit változtattok rajta? Különböző szépítő effektetek használtok, amik mondjuk az orrot kicsinyítik, vagy a bőrhibákat eltüntetik? Vagy csak hagyjátok úgy ahogy van?

Fiú vagyok és érdekel mert néha nem tudom eldönteni, hogy az a csaj tényleg szép vagy csak agyon van szerkesztve :D

Őszinte véleményeket kérek



2021. ápr. 1. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem fotózom saját magam. Ha más készít rólam képet, akkor a nyers fotót szoktam megkapni, azon állítom Lightroomban a színeket, kontrasztot, fehéregyensúlyt és szoktam vágni is belőle.
2021. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szökőévente 1x csinálok magamról képet, akkor sem teszem ki sehova. Olyankor snapchat filterrel szoktam, utána még a kontrasztot, meg a színeket állítom.
2021. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a Google Fotókban vágom körbe és alkalmazom az automatikus javítást, ha úgy jobban néz ki. (Nem én, hanem maga a fénykép 🙂.)
2021. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

en nagyon ritkan rakok ki barhova is kepet es mondossze annyit szoktam, hogy a borhibakat leszedem rola. ezt nem ugy kell elkepzelni, hogy eloben tiszta pattanas a fejem, kepen meg full porustalanra, simara szerkesztem, de ha van egy-ket kisebb folt, pattanas, elszinezodes, azt leszedem. szerintem ez meg belefer, az orrom/szam stb. mereten pl. sosem szoktam valtoztatni, az mar csalas szerintem.


de akik olyan nagyon szepnek tunnek, azok altalaban bjuti filterrel nyomjak, nyugi.

2021. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy darab profilkép van fenn rólam, ott kicsit a fényviszonyokat megváltoztattam, mert jó volt a fotó, de kevés volt a fény, így utólag állítottam rajta. Még régebben egy barátnőmmel közös képen kiszerkesztettem egy embert a háttérből, mert ki akarta rakni a képet a barátnőm, de ugye annak az idegennek, aki telibe a kamerába nézett, neki is vannak személyiségi jogai.

De szerintem egyik sem számít szépítő filternek.

2021. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!