Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Ilcsi Szépítő Füvek milyen...

Az Ilcsi Szépítő Füvek milyen tartósítószert tartalmaznak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs benne. Ezért érdemes kis kiszerelésben venni, mert megromlik. És hűtőben kell tartani!
2011. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyik nap pont láttam egy műsorban az ilcsiről beszéltek, és a bácsi mondta hogy most már olyan technológiával keverik a krémeket hogy 50%al tudták növelni az eltarthatóságot, persze plusz tartósítószer hozzáadása nélkül
2011. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömtől megkérdezték a vizsgán és ő is hasonlóképp válaszoltak, de az egyik tanár kijavította. Akkor lehet, hogy csak bunkó volt a tanár és szívatta az ismerősömet? :S
2011. máj. 7. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Van benne tartósító, rajta is van a termékeken, csak nem erősek. Salicylic acid, Sodium Salicylate, Benzyl Alcohol és minden termékben van tocopherol (e-vitamin) ami antioxidáns és ez is véd. Sztem nem elég biztonságos így, mert így meg gombát és káros mikroorganizmusokat is magára kenhet az ember ha nem higiénikusan van kimérve a tégelybe, vagy koszos kézzel nyúlunk bele. Persze ha kellő odafigyeléssel használjuk, nem lesz gond. De az ilcsinek az egyik előnye mellett, h nincs agyontartósítva, ugyanez a hátránya is. Az is kérdéses, h a vitaminok , antioxidánsok mennyire maradnak meg a növényekben ha folyton nyitogatjuk , mert minden felnyitással ezek minősége csökken sztem. Bár biztos ki van kísérletezve ez és nem véletlen van a piacon már immáron 30 éve és külföldön is sokan szeretik. Hozzátenném, én is ilcsit használok és szeretem, csak a tények azok tények.
2011. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!