Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyes nőknek, úgy hogy nem is...

Egyes nőknek, úgy hogy nem is olyan kicsi a mellük, hogy van rés közöttük még push up melltartóval is?

Figyelt kérdés
Sokszor nézem, hogy a méret az elég nagy, de még így is hatalmas rés van a két mell között
2021. ápr. 2. 23:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez genetika, de csak kevés embernek adatik meg. Nekem E kosaras a méretem, nem érnek össze csak ha olyan melltartó van rajtam. Édesanyámnak B-s a melle, neki minden nélkül összeérnek. Engem sokáig zavart hogy nekem nem érnek össze de miután láttam, hogy nagyobb melleknél ez az összeérés hogyan néz ki melltartó nélkül akkor aztán elkezdtem örülni, hogy nekem mégsem olyanok.
2021. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!