Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nőknek/lányoknak miért...

Yrázimá kérdése:

A nőknek/lányoknak miért olyan szenvedés a melltartó viselés?

Figyelt kérdés
Ugyan én mind A75-ös tinilány tengetem gondtalan életem, és egyáltalán nem érzem kényelmetlennek ez az egészet, de még is több helyen látom hogy a nők nagy részének ez szenvedés és maga a pokol. Miért? Talán tényleg a kosártól függ? Nagyobb (értem itt C, D-nél inkább) ez sokkal jelentősebb?

2018. júl. 14. 23:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen, sokkal masabb egy nagyobb merettel. Masreszt sokan nem tudjak jol megvalasztani a meretet , ezert nyom , szur, vag, dorzsol , stb nekik a melltarto.
2018. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Én szeretem, ha minél szorosabb. Valamiféle védelem érzetet ad. Nekem az anyagi része a bajos, ugyanis drágábbak a jól tartó melltartók, főleg sporthoz. Nekem nagyobb melleim vannak. Nagyis örökség. Örülnék kisebb kosárnak.

Viszont sok nőismerősöm rögtön leveszi, ha hazaér.


Jól emlékeztem, te írtad ki a sünis kérdést. :D

2018. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%

Nekem először B-s mellem volt, és nem volt értelme hordani, mivel nem lógott, és a melltartónak az a lényege, hogy megemelje a mellet. az alja ugyanolyan magasan volt, mint a töve, ha nem magsabban.

Én ezért nem is értem, A-s mellre hogy lehet melltartót hordani, mit tart azon?:)

A másik, hogy mi abban a kényelmes, hogy a válladon és a törzseden gumipánt van - ahhoz képest, hogy nincs ott semmi? Te nem érzel különbséget?:-o

A harmadik, hogy ha megemelem a mellem, akár csak 2 percre, és utána visszahelyezem a saját súlyára, iszonyúan fáj. Minél tovább volt rajtam a melltartóm, annál erősebb és hosszabban tart a fájdalom. Ezért jobb, ha a saját súlyán van mindig.

2018. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%

Ja, a negyedik,: a mellnek van egy saját formája, ami tartja magát. Elég kényelmetlen egy másik (és általában csúnyább) formába erőltetni. (Miért rondítanám el a mellem esztétikailag is?)

Egy konfekciómelltartónak sem azonos a formája az ember saját mellével, ezért nem fog beleilleni sehogy sem.

2018. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, ezt nem is tudtam. Nekem B/C-s mellem van s roppant kényelmes, a melleim helyzetét nem különösebben változtató melltartóim. Amiket persze itthon nem hordok, hiszek hiába kényelmesek, nélkülük még kényelmesebb s valamiért itthon már jobban zavar a melltartó.

Futáshoz kell erősen tartó, mert már-már fáj, ha lifegnek a melleim.


Az igazán nagy mell eleve probléma és szenvedés forrása lehet, hogy erre a melltartó mit tud rátenni, nem tudom. A rossz melltartó pedig rossz, de az ember ne hordjon olyat, nem kellenek vagyonok egy normálisra, volt nekem drágább és olcsó kis kínai boltos melltartóm is, az előbbi szebb és kényelmesebb volt, de az utóbbi se rossz.

2018. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Én nem szeretem a melltartót, de a munkahelyen nem esne jól, ha a ruhámon átütő mellbimbómra helyeződne a fókusz (próbáltam már anélkül járni), tehát takar is, ráadásul a ruhák alapvetően jobban mutatnak egy szép vonalú melltartóval, ezek miatt hordok. Amint hazaérek - bármilyen jó minőségű is - azért megszabadulok tőle.
2018. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
En a 75/B-s mellemre otthon is hordok, csak aludni veszem le. Faj, kenyelmetlen anelkul lenni.
2018. júl. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Sose szerettem, már tini koromban is zavart. Kényelmetlen, zavaró a pánt a kosár minden, nem sokkal kényelmesebb érzés mikor nem vagy bele préselve szorítva egy ilyen szrba, aztán csak úgy van ahogy van az egész ?!


Megmondom azt sem szeretem amikor feszül rajtam egy felső aztán még jobban kiemeli a csocsot a melltartó, nem szeretem mutogatni, zavar.

2018. júl. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak B-s melleim vannak, ami nem nagy, de el sem tudnám képzelni, hogy melltartó nélkül menjek valahová, itthon is hordok. Egyrészt szebb melltartóval, mert az én melleim is lógnak és nem olyan formásak, hiába kisebbek, így szimplán jobban néz ki, ha van rajtam melltartó. Másrészt pedig mozognak, ugrálnak, ami szerintem elég kényelmetlen és fájdalmas. Valamint az sem egy utolsó szempont, hogy így nem látszik át a mellbimbóm. A melltartó viselése pedig nem okoz számomra semmi kényelmetlenséget, fájdalmat stb., nem szorít, nem szúr, semmi ilyesmi. Max. akkor nem hordanék, ha tökéletes melleim lennének és nem lenne rá szükség, de valami top vagy sportmelltartószerüséget akkor is használnék.
2018. júl. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert kényelmetlen. Nyáron meg beleizzadsz, és nem túl jó érzés egész nap egy átizzadt melltartóban lenni.
2018. júl. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!