Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Apám a hagyományos 200-300...

Apám a hagyományos 200-300 vagy akár 10000 évvel ezelőtti férfi mintát követi tehát legyen erős és ennyi kigúnyolja azt aki kicsit is ad a megjelenésére. Szeretnék stílusosan őltözködni hogyan?

Figyelt kérdés

De nincs kedvem ahhoz , hogy kigúnyoljon , mert már így is szétzúzta az állandó leordításokkal, megfélemlítessel az önértékelésem.


Szóval szeretnék adni a kinézetemre, adhattok tippeket is, mit kell egy férfinak viselnie , hogy felnézzen rá egy nő.


Köszi😊


2021. ápr. 5. 08:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, örülök, ha jó pasi válik Belőled. ;)
2021. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hehe aranyos vagy:) megyek is mindjárt megcsinálni
2021. ápr. 5. 11:37
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de sejtem hogy még tini (16-19).

Sima egyszínű póló + fekete farmer+fehér sportcipő kombóval szerintem sose rontasz. De nézegess a neten öltözködési stílusok között, hátha találdsz olyat, ami pont neked való. Használj valami jó kis parfümöt. El se hinnéd,mennyit javít a vonzalmadon, az hogy jó illatod van. :D

Hajstílust nem tudok ajánlani, mert nem tudom, milyen arc/fejformád van, ami illene hozzá. De keresgélj a neten olyat, ami a te fejformádhoz illik. Ha nagy a homlokod pld, akkor nem tanácsos teljesen rövidre vágni, szóval tényleg nézz utána, hogy hozzád mi illik.

Ami az egyik legfontosabb az az,hogy ha nem tudsz rendes arcszőrzetet növeszteni akkor borotválkozz!! Várj még pár évet, amíg rendesen kezd nőni a szakállad, de semmiképpen se hagyj foltos vagy hiányos arcszőrzetet magadon!:D

2021. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%

#13-sal vitatkozom, szerintem ha foltosan nő a szakállad, de az egyéniségedből az fakad, hogy szakállat, borostát viselnél, akkor legyen foltos, bánja fene. Különben is, ha hagyod nőni, nagyobb eséllyel erősödik meg, ahol hiányos, mint ha le van borotválva.

És annál nincs rosszabb, mint amikor egy férfi kényszerből sima képű, és közben férfiatlannak érzi magát tőle.

2021. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

az arcszőrzet a férfiaknál ugyanúgy egy másodlagos nemi jelleg és az önkép fontos része, mint a nők melle

ha egy pasinak ilyet mondasz olyan, mintha egy kis mellű nőnek azt mondanád, hogy ha nem szép nagy neki, akkor inkább vágja le. :D

2021. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is azon van a hangsúly, hogy mit veszel fel. Persze nem árt, ha nem 40 éves ruhákat hordasz, de alapvetően nem ez számít.

Hanem hogy ápolt és igényes legyél. Sok 50-es, 60-as férfi, akit én ismerek (érdekes, mert idősebbek/fiatalabbak nem sorolhatók ide) úgy gondolják, hogy egy férfinak csak egy fokkal kell szebbnek lenni az ördögnél, és egy férfi nyugodtan lehet büdös, egészségtelenül kövér vagy sörhasú, ápolatlan hajú és szakállú/bajszú, rothadó fogú valaki. Na szerintem erre figyelj. Legyél mindig ápolt, testedre-tisztaságodra és a ruháidra igényes, ne legyen rendezetlen a fejed vagy a hajad, foltos és szakadt a ruhád, mocskos a cipőd.

2021. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%

#16 Persze, mert a mai ötvenes-hatvanasok pont az a korosztály, akikre egyszerre hatott legalábbis itt, Magyarországon a kommunista gyári munkás-eszménykép, a háború utáni évtizedek fiataljainak "amerikaias" lezsersége, és a hippi korszak lázadása.

A náluk idősebbek még a háború előtt voltak gyerekek, még régimódi etikett szerint szocializálódtak, és beléjük neveltek egyfajta tartást az öltözködést tekintve, a náluk fiatalabbakra meg már a rendszerváltás utáni nyugati eszményképek hatottak, ahol a látszat és a fogyasztás kerül a középpontba.

Szerintem ezért kakukktojás az 50-60-as generáció.

2021. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!