Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, a melleteket lehet...

Nők, a melleteket lehet növelni, bármiféle plasztikai beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés

Minden szempontból szeretem a barátnőm, csak a melle tul kicsi 😅

És én igazából szeretem a nagy mellű nőket 🤔

18éves, 160cm 45kg, ha hízna, akkor van rá esély, hogy a melle is nőni fog?

A teste többi része rendben van, a segge is szép nagy formás 😅, de a melle nagyon kicsi 😔

A lényeg, hogy van e rá esély, hogy nőni fog neki?

Vagy ez hogyan működik? Ha hízik akkor nagyobb, ha fogy akkor kissebb?


2021. ápr. 11. 21:35
1 2
 1/17 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Általában nagyobb mell-kis fenék és fordítva van. Valószínű az utóbbi, nekem is csak B-re nőtt meg, de ez átlagos méret, nagy eséllyel neki is ekkora lesz.
2021. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha van rá esély, hogy te meg tudod növelni az agyadat és a farkadat műtét nélkül, akkor valószínű, hogy a barátnődnek is nagyobb lesz a melle csak úgy magától.
2021. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

Hízással persze. Láttál már bálnát kis mellekkel?Én sem. Nem más nők méreteiről beszélek,hanem arról,hogy ha egy nő kövér,akkor fehérholló az esély arra,hogy kicsi a melle.

És most ne támadjon le a femináci VI. konyhai eszközök és salátagránátos hadosztálya,mert igenis nemtől független,hogy kövér-e valaki,vagy sem,és annak a salátának nem ismernék az ízét,ha nem lenne a hamburgerben benne.

Tehát igen,nőni fog. Ha pedig gyúr,akkor meg nincsenek. Sok gyúrős nőnek mű.

2021. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tizenpár kilóval több vagyok a normál súlyomnál. És igen, a melleim nagyobbak. De így nagyobb a hasam, a derekam, a fenekem, a csípőm is. Kissé ormótlannak érzem magam. Nem jó, na. Viszont való igaz, hogy most a ffiak tekintete oda vándorol a melleimre.
2021. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 hízással sem feltétlen nőnek meg a mellek, mert van, akinek nem oda megy a háj, hanem pl a hasára vagy a fenekére.
2021. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek, amik közül egyiket sem javaslom:

Terhesség

Fogamzásgátló/hormonok

Hízás


Egyébként ha nem tetszik a csajod, ne legyél vele. Az jön le a kérdésedből, hogy örülsz, hogy van valakid, de ennek semmi köze a csaj személyéhez. Szakíts vele, szívességet teszel neki.

2021. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
91%

Szeretem, DE...

Ugye tudod hogy minden ami a "de" előtt van, az ki se lett mondva?

Nem szereted, hanem a fejedben él egy ideálkép, amit rá akarsz húzni az első nőneműre aki szembejön veled.

Nem a barátnőd szereted, hanem a lányt akit elképzeltél magadnak. Ha valóban őszinték lennének az érzelmeid, és mint EMBERT szeretnéd, eszedbe se jutna megváltoztatni őt.

Ne töröld ki ezt a profilodat, olvasd vissza 5 év múlva. Érettebb fejjel jót fogsz mosolyogni azon hogy mennyire éretlen voltál, ugyanakkor elfog majd a szomorú nosztalgia, hogy mennyire nem becsülted meg ezt a lányt, és mennyire piti dolog miatt tetted tönkre a kapcsolatotokat (vagy őt?).

2021. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Terhességgel lehet növelni.
2021. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8

Egyébként azzal se feltétlenül.

2021. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%

7

Őt nem lehet tönkretenni,csak ha engedi. Az ő választása. Punk tum.

2021. ápr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!