Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért alakult az a téves...

Miért alakult az a téves elgondolás hogy, a magyar nők a legszebbek a világon?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok

2021. ápr. 12. 21:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy legszebb. Minden nőben és férfiban más a szép.
2021. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Vannak érdekes válaszok a vikinkgesen elmosolyodtam köszönöm mindenkinek
2021. ápr. 13. 11:06
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak úgy mondják. Valóban szép nők vannak itthon is, de a legtöbben az orosz nőket tartják a legszebbnek.
2021. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
84%
Sztem meg a japàn nők a legszebbek, de tényleg ízlések és pofonok, ki mire gerjed :D
2021. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező görbe tükröt mutat a hasonló, csak férfiakról kiírt kérdésekről.

Érdekes mennyivel másabb, támadó jellegű hozzászólások jönnek :D

2021. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen eleve nincs, hogy "legszebb".

Sok felkapott modellnél is vannak akik azt mondják, hogy teljesen átlagosak, vagy egyenesen nem tetszik nekik, más meg odáig van értük.. Nincs ilyen így kollektíven. Szimplán aki "standardabb" paraméterekkel rendelkezik, azt többen fogják szépnek mondani. Ez így van. A különlegesebb nőkre mindig megosztóbb a vélemény. Kinek mi a "szép".

2021. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
100%

Az én nőm a legszebb a világon 💪

Bár lenne

2021. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
85%

Egy nő akkor szép ha szabályos és finom vonásokkal rendelkezik. És akkor lehet fekete sárga fehér, mindegy akkor is szép.


Pl:

-Naomi Cambell vagy Iman

-Christy Turlington vagy Monica Belucci

-Megumi Kanzaki vagy Kimono Mom

2021. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
24%
Mert tényleg a magyarnők között vannak a legszebbek, sőt, átlagban tényleg ők a legszebbek, egész Magyarországon ritka, hogy csúnya lenne valaki. Én pl tehát egy csúnya csajt ismerek, pedig sok helyen megfordultam már. Lehet,hogy máshol is vannak ugyanilyen szépek, és akkor tehát holtverseny van; mert pl másik országban is pl az átlag lányok gyönyörűek; tehát az az általános, hogy mindenki szép, de tehát akkor ugyanolyan szépek, tehát már nem lehet különbséget tenni. Tehát lehet, hogy másik országban is vannak ugyanilyen szépek. De hogy Mo a Top1-ben benne van, tehát a top 1-esek között; az biztos.
2021. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez a fotos egymasra tett sok, az adott orszagban elo no arckepet, igy kijott egy “atlag arc” arra az orszagra nezve, es szerintem mindegyik szep.

2021. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!