Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert gyulladt még mindig a...

Miert gyulladt még mindig a fülem?

Figyelt kérdés

Már fél éve, hogy lövettem második lyukat mindkét fülcipámba. Az elején érthető, hogy sebedik, duzzadt, gyulladt. De hónapok után sem látok semmi javulást. Még mindig fáj egy kicsit, ha hozzáérek. Időnként sebes váladékot tisztítok ki alóla.


Ma kivettem a fülbevalókat, hogy lefertőtlenítsem és bekrémezzem. Észrevettem, hogy az egyik fülcimpám hátulján egy gennyes duzzanat van... mint valami hólyag. Nagyon nem örülök neki, nem gondoltam, hogy ennyi probléma lesz vele :(


A fülbevaló orvosi fém, ami elméletileg nem vált ki allergiás reakciót. De már olyat is olvastam, hogy valakinek ez se működik. Pedig az "eredeti" füllyukaimba bármit tehetek, sőt, leginkább bizsut hordok.


Éjszakára nem szoktam kivenni őket, mert félek, hogy beforr a lyuk. Meg amúgy is tök nehéz szétszedni ezt a fülbevalót.


Mit gondoltok, mit kéne tennem?



2021. ápr. 27. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld ki hosszabb, egyenes szárú titán ékszerre, vagy kényelmesen kicsit titán patkóra/karikára. Ezután napi 2-3x ápolgasd octenisepttel, vagy teafa olajjal. Máskor ne lövesd.
2021. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Mivel kezelted? Vegyél a gyógyszertárban hidrogén peroxidot és azzal pezsegtesd napi 4x, utána pedig octenisept.
2021. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!