Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, ez milyan alak?Nektek...

Fiúk, ez milyan alak?Nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]

Azt szeretném mondani, hogy ebben semmi rosszindulat nincs, nekem kell nekem ugrani még csak nem is nekem van ilyen alakom.Csupán kiváncsiság.Hogy ez nektek ez bejön?Vagy már "dundi"?


2021. máj. 4. 18:23
 1/7 anonim válasza:
47%
Egynek elmegy. 6/10
2021. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Aranytalan. A combok elefantlabnak hatnak.
2021. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem ez kicsit sem dundi, nem azt mondom hogy nem jön be mert nagyon jól néz ki az alakja és tetszik is de én nem az ilyen testalkatú lányokat szeretem.


Az én eseteim a vékony lányok vékony lábbakal, de lehet ez még változni fog mikor öregszem :D


Lassan 17f

2021. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Eléggé bejön ez az erősebb alsótest, de én alapból is a husibb típust szeretem.
2021. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát igen, csak szerintem kicsit furcsa ez a lapos has, nagyon nagy comb párosítás.Vagyis ugye mihez viszonítva nagy.De ugye akiknek a husisabb csajok jönnek be azoknak gondolom ez baromi jó alak. :)
2021. máj. 4. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem furcsa. Jól néz ki szexi.
2021. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

A husis kicsit rosszul van használva.Persze a köznyelvben így terjedt el,ha valakin van jelentős zsirréteg.Így talán egy kicsit jobban hangzik hogy "Husis"

A hús az izom.Nomost ez cseppet sem izom,hanem izom és meglehetősen sok háj a lábakon.

Tömbös az alsóteste.

Nekem ez sok.

2021. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!