Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az igazán...

Szerintetek milyen az igazán nőies nő?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Látom a #külsőséget... Szerintem az igazán nőies nő inkább belülről jön, mint a külső:D
2021. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szépség mindenkinél mást jelenet. Ha te csak a külsőre vagy kíváncsi, akkor nagyon vegyes választ fogsz kapni, mivel van, akinek a vékony, van, akinek a sportosan vékony, van, akinek az átlagos, van, akinek a duci a nőies. Szóval készülj fel a többféle válaszokra.
2021. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Aki eddig nőiesnek vallotta magát az minimum enyhén elhízott vagy csúnya mint a bűnt. Meg a kettő mondjuk nálam azért szorosan kapcsolódik.
2021. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért a külsőségek érdekelnek, mert nemrég találtam egy cikket, miszerint mi az igazán nőies és mi az ami már férfias egy nőben.

Számomra abszúrd volt néhány állítás (pl. a kerek, kis kezek nőiesek, szerintem meg pont, hogy a szép hosszú ujjak és keskeny kéz az ami szép és szexi). Ezért érdekel, hogy kinek mi az igazán nőies.

2021. máj. 7. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vékony boka, csukló és nyak. Mellek, fenék, puha kezek és lábak, a hosszú, vékony ujjak szerintem is, amik nem rücskösek. Meg úgy az egész test nem szögletes, inkább lekerekített. Az arc is. Finom vonások. Hosszú, egészséges, dús haj. Élettelteli, meleg, egészséges, puha, selymes bőr.

Nem sovány és nem elhízott testalkat. Arányos test.


Sok múlik a járáson, mozgáson is, a nézésen.

2021. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

szerintem egy igazán nőies nő igy néz ki, haj bőr köröm ápolt, karcsú testalkat, egyenes tartás, mosolygós, modora kedves, finom, viselkedése visszafogott, öltözködése nőies, chic-es. :))


például:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!