Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek nincsenek szép, hosszú...

Akinek nincsenek szép, hosszú lábai és nem hordhat ezért szoknyát még lehet igazán nőies és vonzó?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Az ízlésrendőrség levadássza és kivérezteti. Bocsi, hülye kérdése hülye válasz. Mindenki azt hordja amiben jól érzi magát. Persze ha nem akarod magad nevetség tárgyává tenni akkor ezt a jóízlés határain belül teszed. Rövid lábakhoz is lehet szoknyát hordani.
2016. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony vagyok, szóval nincsenek két méteres lábaim. A hosszú szoknya nem előnyös, úgyhogy azt nem igen hordok, azon túl miért ne hordhatnék szoknyát? Akinek nem tetszik, nem nézi. Minden alkatra van előnyös fazon. Istentelenül ronda és rejtegetni való virgácsot pedig még nem láttam.

Az meg már régen rossz, ha csak szoknyában érzed magad nőiesnek és vonzónak. :(

2016. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ez az hogy nem hordhatom azt amiben jól érezném magam, mert én szoknyákban érezném jól magam, viszont nem tehetem, mert nem csak rövid, de rossz formájúak a lábaim. Viszont szeretnék nőies lenni meg vonzó de valahogy úgy érzem mindig szexibb lesz egy miniszoknyás lány. Van 1-2 maxi ruhám/szoknyám, de az meg megint olyan hogy szintén a hosszú lábú, magas nőknek áll a legjobban. Szóval elég nagy szívás.
2016. máj. 29. 12:01
 4/10 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

a hosszú láb nem feltétlen jó.

de milyen, hogy nem szép? túl vékony, túl vastag?

2016. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Sokáig nem zavart h nem áll jól a szoknya, nadrágos típus voltam. De most valószínű azért mert idősebb lettem már a nőies ruhák tetszenek. Nem olyan vastag a lábam de nem is modell vékony. Pedig vékony vagyok egyébként, nincs rajtam semmi felesleg. A térdem viszont vastag ami nem túl szép. Meg nem olyan egyenes a lábam vagy hogy mondjam. És rövid:( kb plusz 5 cm kéne és lehet nem lenn annyira rossz. Magassarkúba járok már szinte mindenhova,ez kicsit javít rajta.
2016. máj. 29. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Pedig kislány maradsz, amíg tele vagy ennyi idióta komplexussal.
2016. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csomó ideig nem hordtam szoknyát, mert hogy "csúnyák a lábaim" (kicsit görbék, vékonyak és hófehérek). Aztán túlléptem ezen, most már egyáltalán nem érzem magam gáznak egy nyári ruhában. És sosem szólt még le senki, sőt:D

Attól, hogy valakinek nincs tökéletes lába, alakja, még hordhat ruhát. A legtöbb nő azért nem a címlapokról szabadult...

2016. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor hordj hosszabb ruhákat, olyanokat, amik a derekadat hangsúlyozzák. emelett egy szép cipő vagy kiegészítő is nőiessé tesz egy ruhát.

hosszú nadrágban is lehet nőies az ember, ha nem converse-szel hordja, s pulcsival, hanem valami szép cipővel, blézerrel, sállal, nyakékkel

2016. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, h az embereknek különböző az ízlésük, és nem egyfajta konzum alkatot szeretnek?

Gondolj bele, hány pasinak tetszenél, ha szoknyában lennél?

Optikailag tudsz csalni h csinos legyél, magassarkú, megfelelő ruha, stb. Pl. nekem sem tetszenek a modell alkatú miniszoknyás lányok...jó hát megnézem őket, de ennyi, hosszútávon nem jön be annyira, mint pl. a te fajta alkatú lányok.

2016. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindig magassarkút hordok, felülre meg nem pólókat szoktam hanem csinosabb felsőket. A hasam amúgy szép, lapos szóval legalább feszesebb felsőket felvehetek. Inkább akkor vagyok bajban ha bulizni mennék meg nyáron mert ilyenkor lenne jó szoknyákat hordani. Na mindegy, ez van. Nadrágban amúgy nem tűnik rossznak a lábam, tetszem is a pasiknak de úgy érzem átverem őket, persze nem szándékosan:)
2016. máj. 30. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!