Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elkövettem egy hibát és...

Elkövettem egy hibát és Hellocipo.hu-ról rendeltem. Emailekre nem válaszolnak, telefont nem veszik fel. Élnék a 14 napos elállási szándékommal, hisz a cipő hamis, és k*rva szar anyagú. Valakinek van hasonló tapasztalata? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 03:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírod a veszteséget és tanulsz belőle.
2021. máj. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előre fizettél? Akkor buktad, tanulj belőle.
2021. máj. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Már az oldal sincs meg.

2021. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
így jártál. Találtak egy balekot aki fizetett nekik. így jár az aki olcsón akar "márkás" cipőt szerezni. Semmivel sem vagy jobb mint azok akik ilyen boltokat üzemeltetnek. Eszed kb. mint egy döglött hintalóé.
2021. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de úgy nézem mintha itt még senki sem hibázott volna! Persze, könyebb a "földönfekvőbe" belerúgni, mint felsegíteni, nem is tudom mit vártam, hogy majd normális választ kapok. "Olcsón akar márkás cipőt szerezni"-nem igaz ugyanis 30ezer ft-ért árultak olyan cipőket, melyek alapból 37k-ba kerülnek. Utánvétel fizettem, nyilván nem bontottam ki a futár előtt. Mikor kinyitottam láttam, hogy ez elég gagyi minőségű és valszeg nem eredeti, amit az oldal sehol sem adott meg.
2021. máj. 9. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
De pl. ezen az oldalon is 1000 és 1000 kérdésnél le van írva, hogy a vásárlás ELŐTT tájékozódunk. Alaposan meg kell nézni, hogy honnan rendel az ember. Útólag már nincs min sipákolni. Ez van. Buktál 30 000 Ft-ot, és nyertél egy tapasztalatot. Egyik ismerősöm szokta mondani: "A tapasztalt szerzés a tanulás legdrágább formája". Remélem tanultál a leckéből.
2021. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De hibáztam, benyeltem, nem problémáztam rajta mert benne volt a pakliban.

Ezek szerint 7kt sporoltál a megbízhatatlan forrásból.

Buktál 30-at, gratula.

2021. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Fel kell jelenteni, biztos van erre valamiféle platform.
2021. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!