Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki és miért veszi ezeket a...

Ki és miért veszi ezeket a gagyi órákat?

Figyelt kérdés

Manapság, amikor nem kell óra, mert mindenkinél ott a telefon, meg mindenhol van óra, laptopon, tömegközlekedési járműveken, kocsi műszerfalán,... ki és miért vesz órát? Mármint olcsó, márkátlan, vagy alacsony presztizsű márkájút?

Egy drága és minőségi az más, de az ilyen divatórák, mint BOSS, GANT, Fossil, ezek minek? De ugyanúgy minek a Seiko, Certina, Tissot,...?

Ezekért mine pénzt adni, azaz pénzt kidobni az ablakon?



2021. máj. 11. 05:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Más nevében nem tudok nyilatkozni.

Én azért szeretem a karórát, mert egyetemen vizsgák alatt pl. tilos volt a telefont elővenni, és azóta se mindig van kéznél. Nem szeretném minden alkalommal előhalászni a táskám mélyéről, hogy megnézzem mennyi az idő. Munkában is sokszor előfordul hogy nincs nálam.

Viszont nem fogok vagyonokat költeni arra, hogy megnézzem néha mennyi az idő, így én is olyan márkát keresek, ami nem 2 nap alatt tönkremenős kínai gagyi, de nem is százezres (milliós??) szerkezet.

2021. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20%

fogalmam sincs én a barátomtól kaptam születésnapomra egy rose gold patek órát. de az ilyen olcsó órákon sosem értettem mit esznek

22n

2021. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A karóra státuszszimbólum. A "telónnézemazidőt" meg "macwatchomvan" pistikék is kifejezik ezzel a (nem túl előkelő) társadalmi pozíciójukat.
2021. máj. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

13!

Én 40 felett vagyok, anyagiakban nem állok rosszul, de én is a telómon nézem az időt.

Tehát én az ilyen státuszszimbólumos majmok közé nem szeretnék bekerülni.

Vagyis, ez nem anyagi helyzettől függ.

2021. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!