Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a köldök pc?...

Tetszik nektek a köldök pc? Divat még?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tetszik,és már nem divat,csak a macera van vele.
2010. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

én mostanában már csak a nagymellű vékony testű hihetetlen buta lányokon látom műkörömmel és magassrkúval.(tiszta k*rvák)

illetve meghízott/megöregedett de régen bobázó nőkön.

és fiatal 14-15 éveseken akikből a fent említettek lesznek

elnézést a kivételért.

nem divat.ronda.

2010. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem mert szinte alap dolog az életben lassan.. úgy mint a nyelv pc. mind2 a lehető legsz*rabb pc. ezt követi a szemöldök.


Fülbe is lehet mutatós pc-ket behelyezni. és azok nagyonn érdeklődéssel bírnak mint az ótvar köldök pc.

18/F

2010. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy szép hason igenis mutatós és szexi tud lenni. Sokaknak van ráadásul olyan köldöke, ami nem szép és esetleg a pc-vel takarják el. Ezzel szerintem semmi gond nincs.
2010. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jövö nyáron csináltatok. most is elég lapos a hasam de addig még gyurok rá*.* :)) 16l
2010. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne a divat után menj,nem mindegy ha már kiment a divatból?Ha akarod csináld meg.Én jövőre szülinapomra fogok csináltatni,addig gyúrok a lapos hasra :D

14/l

2010. aug. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%
Nincs olyan h divat vagy nem divat. Ha tetszik csináltasd meg. Nekem van a nyelvemben,és nem bántamm meg. Ha meg megunod, kiveszed és benöl. :) 15L
2010. aug. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is van.és nagyon szeretem.főleg h szerintem szép laposhasam van eddig senki nemmondta rá h fujj :)
2010. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez nem divat kérdése,nekem is van már lassan 2 éve.és már szinte az a fura ha valakinek nincs:D
2010. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!