Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az ideális testalkat?

Milyen az ideális testalkat?

Figyelt kérdés
Ti milyet találtok ideálisnak?

2021. máj. 17. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nők esetében két típust: az egyik az, ami nekem van, alacsony, sportosan vékony, kerek popsi, kicsi vagy közepes, kerek mellek.

A másik a homokóra alkat, nagy combok, fenék, mellek, lapos has.


Férfiak esetében a vékonyabb, szikár és az enyhén izmos alkat tetszik. Magasság 170-190 cm.


25N és hetero

2021. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

széles váll, magas, vékony, de sportos alkat, lapos has, eres alkar (férfiaknál)

nők nem érdekelnek

2021. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Zséda alkata az ideális.
2021. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Férfiaknál váll körméret / derékbőség = 1,618


Derékbőség = magasság x 0,45


A nyak vastagsága = felkar vastagsága = vádli vastagsága

2021. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy ideális alkat, mert nagyon sok minden befolyásolja az összképet. Pl van olyan, aki nem nádszál vékony és nem modellalkat, de valahogy mégis úgy néz ki jól, ahogy. Az összkép számít, nem az, hogy, valakinek mondjuk vastagabb a combja, kisebb vagy nagyobb a melle alkatilag. Persze mindenkinek más jön be, valakinek az elhízottabbak is tetszenek. Bár az egészségtelen szinten való elhízás az már nem jó, de a normál kategóriába még belefér sok minden.
2021. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Nekem a japán nők testalkata az ideális, karcsúak, nőiesek, kecsesek. Igazi nők.


például, ő nagyon csinos


[link]


[link]

2021. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!