Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért büdös a nyelvpiercingem?

Mért büdös a nyelvpiercingem?

Figyelt kérdés
Fél éve csináltattam, és már jó 2hete rossz szájszag van töle a számban. Rendszeresen fogat mosok,ki is szoktam fertötleniteni. Lehet azért, mert mandulagylladásom volt?? Már 1hete elmult a betegség de még mindig büdös:S Marha kellemetlen és nem aakarom kivenni :( 15L
2010. aug. 24. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem a piercing hanem a mandulád büdös...nem lehet, hogy gennyes?
2010. aug. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt akkor szerintem se a piercing okozza.

Feltétlen menj el orvoshoz, és kérdezd ki a véleményét.

2010. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem szépségpöttyöm can és az is büdi szokott lenni, de csak akkor ha sokáig nem tisztítottam meg. Szerintem nálad is ez a helyzet. Vedd ki a nyelvedből és tisztítsd meg tiszta alkohollal. Utána vissza teheted. Próbáld ki és ha tobábbra is büdi, akkor menj el dokihoz.
2010. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja, bocsi! Most látom, hogy szoktad tisdztítani. Mivel szoktad? Mert az sem mindegy. Még azt tudod csinálni, hogy veszel a gyógyszertárban hidrogén-peroxidot és teszel a nyelvedre. Az kitisztítja a nyelvedet. De csak a lyukra szabad tenni. Előtte mindenképp kérdezd meg a gyógyszertárost, hogy nyelvre is szabad e.
2010. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hidrogén-peroxidot, nyelvre?! Még a bőrön is sebet égethet, nem hogy nyelven, előző, sztem nem tudod miről beszélsz.

Nekem 2 éve van nyelv pc-m egszer vettem csak ki, szal nem tisztítottam, és soha nem volt büdös a szám... :/ Betegség után mindig phlogosol oldattal öblögettem, talán emiatt nem, én kétlem hogy a pc-től lenne büdös a szád, a phlogosolt azért próbáld ki... És érdemes lenne elnézni a fogorvoshoz is.

2010. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

11:32-es, tévedésben vagy, mert a köldökömben is van piercing és hidrogén-peroxidot kellett csöpögtetnem a köldökömre, hogy ne gyulladjon be és utána egy kis jóddal kellett bekenni. -a későbbiekbe begyulladt, mert piszkáltam és ugyanúgy h. peroxidot írt fel a doki. Úgyhogy Te sem tudod miről beszélsz. Mert nem égette szét a bőrömet, már bocsika.

És azért írtam, hogy előtte mindenképp kérdezze meg az orvost, mert nem tudom, hogy nyelvre is jó e.

2010. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még mindig be van dagadva a mandulám , ugyhogy biztos az okozza, csak félek, mert nem akarom kiszedetni a manduláimat sem :S
2010. aug. 25. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!