Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Invisalign fogszabályzót...

Invisalign fogszabályzót szeretnék, nektek helyrehozta a fogaitokat? Csak első két fogamat kéne egy kicsit helyrehozni. Most megyek középiskolába, ezért szeretném megcsináltatni, de rendes fogszabit semmiképpen sem szeretnék.

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok meg az ezzel a fogszabival kapcsolatos véleményeiteket! Elég sürgős lenne, mert nemsoká itt az iskolakezdés, és addigra szeretném, ha helyrehozná.

A rendes fogszabályzóról szó sem lehet, tudom, hogy ma már nem ciki, de én akkor se tudnék benne megjelenni. Ráadásul még szemüvegem is van, bár csak ritkán hordom.


2010. febr. 11. 21:28
 1/3 anonim válasza:
szia! nem biztos, h sulikezdésre rendbe teszi, erre készülj fel. a jó eredményhez idő kell. amúgy nekem is invisalign lesz. :) szerintem ez a legjobb a piacon. a szemüveg pedig nem ciki!!
2010. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen ez a fogszabályozó? nekem az elsö kettö fogam áll egy picit ki.
2010. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok róla véleményeket!!! Nem tudok dönteni :D:D
2010. márc. 9. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!