Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó és hatásos szőrtelenítő...

Jó és hatásos szőrtelenítő krém ami karról és lábról is rendesen leszedi a szőrt?

Figyelt kérdés

Eddig mindig borotvát használtam, de már kezd elegem lenni hogy mindig apró vágások lesznek rajtam😅 Gyantáztatni nem szeretném mert érzékeny a bőröm és tiszta kiütéses leszek tőle.


18/L



2021. jún. 2. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem egyáltalán nem vált be:(( Viszont sok barátnőm használja, szóval ha gyengébb a szóródnak valószínüleg jobban beválik, de őszintén szerintem sokkal hosszabb és bonyolultabb mint borotválkozni.
2021. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mil77 válasza:

Az L'esthe Dépilatorie egy fillért sem érő termék! Vilagos bőröm van és sötét hajam. Ma kaptam meg a krémcsomagot (3db-os) és rögtön ki is próbáltam. Nos, 10 perc letelte után szedtem le a leírtaknak megfelelően és a meleg vizes lemosás után, vegigsimítva a lábam, borostát tapasztaltam. Egyáltalán nem vagyok elegedett! Szeretném, visszaküldeni, de a visszaküldési felteteleikben az van irva, hogy csak bontatlan csomagolás esetén van visszatérítés és ha úgy is ítélik meg, hogy visszakapom az árát (merthogy ők döntik el), 7gy nekik 90 nap áll rendelkezésükre, hogy visszautalják.


Ha nem bontom fel és nem próbálom ki, honnan tudhatnám, hogy egy kalap sz.t sem ér ez a trutyi!?


Szóval, ne vegyétek meg!!!!!!

2021. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Találtam egy szőrtelenítő krémet ami bevált!☺️ Isana-s 8-9szaz forint korul volt. Megérte!
2021. aug. 31. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!