Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől zsírosodok? Hormonális...

Mitől zsírosodok? Hormonális problémára utalhat? 27F

Figyelt kérdés
A testsúlyom és az életmódom egyáltalán nem indokolja, hogy ennyire zsíros legyek. A magasságom 190 cm, testsúlyom 77kg, rendszeresen edzek saját testsúllyal, az étrendenből szinte teljesen száműztem az egészségtelen ételeket, nem fogyasztom cukrot, nem iszok kávét, nem dohányzok, reggelire zabpelyhet eszek sajttal és zöldséggel, ebédre csirkét / halat kevés rizzsel, délután szintén csirkét / halat, estére pedig ismét zabpelyhet eszek. Ennek ellenére egyáltalán nem izmosodok, a hasamból fogytam kicsit, de a felsőtestem (hasam, mellkasom) továbbra is baromi zsíros. Mi okozhatja ezt, szerintem semmi nem indokolja hogy ennyire zsírosodjak.
2021. jún. 5. 15:23
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy az edzéssel van a gond. A kaja is fontos, de edzés nélkül lehet akármilyen jó a kaja, nem fogsz izmosodni. A cél eléréséhez mindkettő fontos.
2021. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zsírosodni akkor sem kellene.
2021. jún. 5. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
És minden nap ezt eszed? Zöldséget nem is eszel?
2021. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!