Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet csinos egy sovány nő?...

Lehet csinos egy sovány nő? Szerinted én mennyire (10/?) vagyok az?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A cicim meg van csináltatva, azt gondoltam majd ettől helyre jön az önbizalmam. Segít is, hisz azóta sokkal elégedettebb vagyok a külsőmmel, de szinte minden nap megkapom (akár idegenektől is) hogy mennyire sovány vagyok. Szerintetek az én alakom szexibb vagy inkább egy husis test?

Husis alatt kb. ilyet értek: [link]

Tudom a sportosan vékony a legcsinosabb alak, de ha kettő közt kellene választani szerinted melyik áll közelebb a 10/10-hez?


2021. jún. 6. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem fogsz hozzá futni, és súlyzós edzést végezni? A lábat és a feneket simán lehet formásítani, izmosítani.


A linkelt husis kép igénytelen. A te lábad gebe. Ha nem lennél lusta mozogni, akkor szebb is lehetnél.

2021. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Szexi nem vagy, úgy nézel ki, mint egy sovány kisfiú mellekkel. Lehet lepontozni, de ez az őszinte véleményem.

Persze erről nem feltétlenül tehetsz, hogy ilyen az alakod. Aki kövér, az mondjuk tehet róla.

2021. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

A husis jobban bejön, nőies.

Sajnos a szilikontól senki nem lesz nőiesebb, csak furább. Inkább a nőknek szokott bejönni mint a férfiaknak.

Nem akarlak megbántani, de a te testedhez túl nagyok ezek a mellek, olyan aránytalanná tett. A felsőtested és az alsótested mintha két különböző emberhez tartozna.

Egyébként a kis mellekkel nincs baj, a lényeg az arányosságon van. Egy ilyen vékony testhez sokkal jobban illenek a kis mellek.

2021. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nőként tetszik a vékony alkat,de kis mellekkel jobb lenne. A husis,amit linkeltél nekem már dagadt kategória..

Nálam 10/7, de csak mert nem látom az arcodat és az sokat számít.

2021. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Háát.. messziről lerí, hogy műnő. Lehet, hogy nagy a melled, de rémesen rosszul áll ezen a testen.
2021. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hű, milyen őszinte vélemények :) Köszönöm, főleg akik azért pozitívat is írtak. Egyébként szerintem a linkelt képen azért a lány még messze áll a kövértől, én pedig a kisfiútól, de azért elfogadom a véleményeket.
2021. jún. 6. 20:20
 7/15 anonim válasza:
53%
Szerintem ránézésre semmi kivetnivaló nincs az alakodban, van akit zavarnak a mű dolgok, van akit meg nem. Ez inkább az átlagosabb testalkat, amit bármikor jobbá tudsz formálni természetesebb úton is. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. Osztályozni meg nem fogok, mert sem az arcodat, sem a magasságodat nem látjuk.
2021. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a husis azért már alulról súrolja az elhízott kategóriát..


Te tény, hogy az átlagtól soványabb vagy, de azért nem rossz a helyzeted. Gondolom egyáltalán nem vagy hizekony, ha meg eszel egy fél elefántot se kottyan meg.

Max próbáld ki a súlyzós edzést hátha formasabb leszel.

2021. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
A húsos egy undorító disznó szerény véleményem szerint. 10/7 es vagy
2021. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

Én ilyen vékony, sovány voltam mindig is mint te, plusz kicsi mell. Utáltam de egy dékát nem híztam.


Áttetem vegetáriánus etkezésre egy éve. Nem gondoltam volna hogy ez lesz a hatása de híztam 10 kgot. Mellem is nagyobb, nem nőtt csak teltebb vagyok mindenhol, ott is.

Most kezdem jól érezni magam a bőrömben, de az lenne az igazi ha edzenek is, mert látszik hogy csak puha vagyok nem feszes tónusos.

2021. jún. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!