Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet csinos egy sovány nő?...

Lehet csinos egy sovány nő? Szerinted én mennyire (10/?) vagyok az?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A cicim meg van csináltatva, azt gondoltam majd ettől helyre jön az önbizalmam. Segít is, hisz azóta sokkal elégedettebb vagyok a külsőmmel, de szinte minden nap megkapom (akár idegenektől is) hogy mennyire sovány vagyok. Szerintetek az én alakom szexibb vagy inkább egy husis test?

Husis alatt kb. ilyet értek: [link]

Tudom a sportosan vékony a legcsinosabb alak, de ha kettő közt kellene választani szerinted melyik áll közelebb a 10/10-hez?


2021. jún. 6. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is híztam mikor vega voltam, 10 kg-mot. :) de nekem nem hiányzott sajnos,szóval visszatértem a húshoz. :)
2021. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
100%
Lehet persze. Alapból a te testeddel sincs semmi probléma, izmot még szedhetnél fel de így is jó. A cici viszont durván nagy lett a vékony derekadhoz és a lábaidhoz. Aránytalan. De ha neked így tetszik, lelked rajta.
2021. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%
Semmi gond a sovány lányokkal, sőt. Ha mondjuk láttad már Gal Gadotot, tudod miről beszélek (és neki még csak műmelle sincs, mégis egy istennő).
2021. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%
Női szemmel nézve nagyon tetszik az alakod, születetten elefántcombú lévén a vékony lábaidat külön is irigylem. A második képen látható lány nekem nem "husis", hanem szimplán kövér.
2021. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, lehet, de ez teljes mértékben ízlés kérdése. Számomra még mondhatni túl vékony sem létezik. Egyébként ami azt illeti én se vagyok nagy darab, de nem hiszem, hogy ez bármit is befolyásolna az ízlésemen. Így esetek többségében mindig a vékonyabb alak áll nekem a tökéleteshez közelebb, jelen esetben is. Sőt! Kicsit sem tetszik az általad linkelt husis alak.

Az még az ízlésemhez hozzá tartozik, hogy a nagy mell nálam inkább negatívum, mintsem pozitívum, így ízlésem terén ezzel csak rontottál, viszont azért tegyük hozzá, hogy sokaknak tetszik a vékony alak nagy mellel. Mindenkinek nem tudsz és ne is akarj megfelelni! Ha így jobban érzed magad, önbizalmad nagyobb, ne bánd! 🙂 A másik ilyen pedig a tetoválás, ami egyik képen van, másikon nincs. Lehet megköveznek egyesek érte, de nálam se nem szexi, se nem szép. Max kisebbet tolerálok, de nem tetszik. Ezeket leszámítva az alakod szerintem nem rossz.

2021. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!