Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya/visszataszító a...

Nagyon csúnya/visszataszító a sok anyajegy? Arcon, karon és dekoltázson!

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben folyamatosan jönnek ki rajtam anyajegyek és annyira utálom... Undorító látványt keltek miattuk. Ha az arcomon nem lenne, nem is igazán érdekelne, de az arcomon is van 14 db...

Ráadásul nem is mindegyik pici.


Szerintetek visszataszító látványt keltenek az anyajegyek? Egyik sem kiálló (illetve van 2 db olyanom, de nem látható helyen), de mindegyik sötét színű. Főleg a hófehér bőrömön... nagyon feltűnőek.


Tudnék valamit tenni ellenük? Már egy ideje kenem az arcomat és a dekoltázosmat naptejjel, hátha a napsugárzás maitt nőtt ennyi, de ugyanúgy jön elő újabb és újabb darab.



2021. jún. 9. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszik. :)

De jól teszed,hogy kened,védeni kell a napsugárzástól.

2021. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem állnak ki belőle szőrszálak, akkor nem undorító. De ha az arcodon zavar, sminkkel el lehet tüntetni.
2021. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó: Nem, nem állnak ki belőlük szőrszálak. Alapozóra én is gondoltam, de annyira talán mégsem zavar, mert mindennap nem szoktam vele eltökölészni.


Valami tartósabb megoldás kéne. :D Nem rég olvastam lézeres anyajegy eltávolításról, de arról szimte csak negatív véleményeket láttam. Elvileg sokaknak megmaradt a hegük+ nagyobb volt az újonnan keletkezett hegük, mint amekkora maga az anyajegy volt.

2021. jún. 10. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem tetszenek, de azért, mert én alapból nagyon anyajegyes vagyok :( Nekem a hátam tele van velük, és volt a vállamon egy 5x3 cm-s is születésem óta :/ Ezt kimetszették, de a varrattól szétrobbant a seb és most az eredeti anyajegynél nagyobb heg van :/ Plusz még szőrös típus is vagyok, így az anyajegyek egy része is szőrös.

Arcomon olyan sok nincs, ami van inkább kisebb. De nagyon félek, hogy elkezdenek majd megjelenni :(

2021. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem is vannak anyajegyeim, es ugyan igy vagyok en is, hogyha az arcomon nem lennenek nem is zavarna. Az arcomon inkabb kisebbek vannak, de van egy olyan is ami nem nagy, de lehetne kisebb is...de hat ez van:(
2021. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos így jártunk. :/
2021. jún. 24. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!