Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen testem?...

Hogyan lehetne ilyen testem? Szerintetek ő hány kg? Szép a teste? Pont ilyen formája van a testemnek de van rajtam rengeteg felesleg..hogyan fogyhatnék? 1,60 cm vagyok és 80 kg. 😔 milyen edzést javasoltok? 18/L

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 21. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de a képen csak az alakját nem lehet látni
2021. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A Pinterest-röl van a kép,szerintem látszik az alakja rendesen.🤷🏻‍♀️
2021. jún. 21. 20:36
 3/16 A kérdező kommentje:
De nem is ez számít a legjobban,inkább az számít hogy milyen edzést javasoltok és milyen diétát..van itt olyan aki lefogyott 30 kg-t valamilyen diétával és edzéssel?
2021. jún. 21. 20:38
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

A csaj így ránézésre olyan 60 kiló körül lehet de ez a magasággától is függ meg attòl hogy mennyi ebböl az izom és mennyi a zsír. De szerintem ö inkább zsír mint izom mármint egy ici picit olyan hogy is mondjam husis testalkat. Nincs csùnya teste de ha már van egy célod akkor ennék lehet sokkal jobb is! Persze ha ezt eléred és boldog vagy az tök jó de utána kitüzhetsz magadnak egy ùjabbat. Elösször is ahhoz hogy leadj valamennyit futnod/biciklizned/ugrálókötelezned esetleg táncolnod kell többször egy héten és bevezethetsz diétát is akár de NEM ÉHEZTETHETED MAGAD csak étrendhez tartsd magad. De lehet elég ha csak odafigyelsz arra hogy mit , mikor és mennyit eszel. Ahhoz hogy legyen egy kis formád is és nem csak ,,meglöttyedj” keress interneten videókat és edz azt is töbször egy hèten de nem kell tùlzásba vinni, legyen változatos és fokozatosan emelheted a nehézséget idötartamot.

Azt tudd hogy ennék a kb. 20 kiló ledobásánál ez nem egy hét alatt megy ès elösször nem lesz még ilyen tested mert meg kell hogy ,,feszesedj” de ne add fel és minden kiló közelebb visz a célodhoz! Idö multán eléred majd ha kitartó vagy!

2021. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
#4 màr bocs de ez nem sokkal alacsonyabb mint az átlag nöi magasság és sok ennél alacsonyabb lány is van. Talán kifutómodell soha nem lesz belöle de egy alacsony lány is lehet szép, csinos.
2021. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

#5 vagyok

Még annyi hogy az alakformáló edzésnek èn kezdésnek Chloe Thing-et ajánlom aztán ha már az könnyü akkor Paula Reif, Mary Braun edzései keményebbek. Illetve na nem kimondottan izmot akarsz építeni inkább karcsùsítani akkor Nina Dapper-t ajánlom. YouTubeon megtalálod mind. És mindnek vannak cardio meg táncos meg ilyen edzései is de majd kitapasztalod neked mi válik be!

2021. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Hozott dolgokbol tudsz gazdalkodni.

Ugyanilyen valoszinu nem leszel

2021. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 George34 válasza:
53%
Nem trolkodásból írtam a lány magasságát ílletően, ha jól megfigyelitek a kérdésben azt ahogy ki írta a magasságát "1,60" tehát a vessző miatt törtszámot jelezz, így elovasva (Egy egész hatvanszázad) azt utána ott a "cm"-er jelző, ezért jegyeztem meg viccesen a nyelvtani hibáját. Minden féle rossz indulat nélkül.
2021. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
#9 Igen aztán én is észrevettem (#6)
2021. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocsika, rosszul írtam,tényleg.
2021. jún. 21. 21:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!