Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen testem?...

Hogyan lehetne ilyen testem? Szerintetek ő hány kg? Szép a teste? Pont ilyen formája van a testemnek de van rajtam rengeteg felesleg..hogyan fogyhatnék? 1,60 cm vagyok és 80 kg. 😔 milyen edzést javasoltok? 18/L

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 21. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
azert erdekes, hogy az internet tele van mindenfele csinos modell, szineszno, sportolo, celeb stb jol kiveheto, furdoruhas/fehernemus egeszalakos kepevel es te megis egy ilyen homalyos, ruhas alig kiveheto alakit mutatsz, hogy olyan szeretnel lenni. ebbol nem sok latszik, full atlagos tesnek tunik..
2021. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#12 nekem tetszik,amúgy meg hirtelen ezt a képet találtam..de nem is a kép számít leginkább
2021. jún. 21. 21:23
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Jesszus 2 gyerek után vagyok 56 kg 160 centihez és még ez is sok. 53 kilósan néznék ki hasonlóan mint a hölgyemény. Annyira fiatal vagy még nem szabadna így elhagynod magad. Edzőtermet és az elején személyi edzőt javasolnék, plusz dietetikust, aki étrendet javasolna. Hidd el jó befektetés lenne. 35N
2021. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
160-165 centi között lehet a lány a kép alapján. Hátulról mondjuk nem látjuk, 50-60 kiló között lehet, ha mindenhol arányos. Homokóra alakat, szóval a dereka eléggé vékony, csontozatra is az, hasa lapos, melle átlagos, ha nem push up. Ezek alapján nem lehet több 60 kilónál, hiába husisabb a combja, csípője. De szerintem még annyi sincs. Ha ilyen a formája a testednek, akkor annyi a dolgod, hogy fokozatosan fogynod kell. Diétázz, mozogj sokat. Kocogj mindennap, nézz a zsírégető edzésről videókat, vannak fent jó gyakorlatok. Ha elérted az adott súlyt, kezdd el kardiós gyakorlatokat is.
2021. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!,mindenkinek. Remélem sikerülni fog. :)
2021. jún. 21. 22:02
 16/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem 50-55 kg lehet. Azt h milyen a teste valojaban ruhaban nem lehet pontosan megallapitani, de szerintem szép alakja van. Számold ki a napi makrotapanyag mennyiséget magadnak a magassagod es jelenlegi sulyod szerint, egyél az alapján, és figyelj az ételek összetevőire. Fontos h ne akarj gyorsan fogyni, mert a bőröd látja kárát. Edzés is nagyon fontos még hozzá. Kardio + sulyzos edzes (sajat sullyal is tokeletes), heti 3-4-5 alkalommal. És igyál napi minimum 2-2,5 l vizet.


#9: *Cm, abban benne van a centimétER, nem kell külön kiírni 😜

Nem trollkodásból!!

2021. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!