Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen testalkatotok van, es...

Milyen testalkatotok van, es ha nem vagytok vele megelegedve, milyet akarnatok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Homokóra vagyok,de edzek, így izmos vagyok (olyan szép tónusosan) és szerencsére nagyok a melleim hozzá. Sokáig voltam kövér (25 kg plusz volt rajtam),akkor nagyon rosszul éreztem magam a bőrömben, miután lefogytam akkor jobb lett,de mióta edzek azóta csodásan érzem magam ilyen alakkal.
2021. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Előnytelen testalkatú vagyok. Talán körte, bár elég széles a vállam, a felsőtestem vékony, a csípőm pedig szintén túl széles. A széles csípőmet utálom a legjobban, 53 kilósan is kövérít, és túl nagy a combjaim között a rés. A fenekem is lehetne kisebb. Nem tetszenek a nagy mellek, a B kosaram már határeset. Sokszor úgy érzem, hogy az is kövérít. Voltam 50 kiló alatt is, de sose voltam szép karcsú, mert ilyen széles a csontozatom.

Ilyen alkatot szeretnék:

[link]

Karcsú, keskenyebb derék,

2021. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

(2 folyt.)

Karcsú, keskenyebb derék és csípő, formás kis mellek, vékony lábak, nem túl széles váll.

2021. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
a formámmal nincs bajom, homokóra, de felesleg van rajtam, hasamon, combjaimon, vádlimon. karom lehetne izmosabb
2021. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nőkhöz szól a kérdés?
2021. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

2-es, a linkelt lány(ok) nem szép karcsúak, hanem ijesztő csontkollekciók.

Mi ebben a szép? Én hasonló vagyok, bár már végre elértem az 55 kg-ot 168 cm-hez, de nem merek felvenni egy nőies ruhát, mert szégyellem a zörgő csontjaimat.

2021. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 Igen, nokhoz, lanyokhoz szol a kerdes.
2021. jún. 25. 01:10
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
#6 Nekem fiúként pont az ilyen alakú lányok tetszenek, amit #2 linkelt. Telibe találta az ideálom. Szerintem szégyellni nem kell. Nyilván vannak, akiknek más az ideáljuk, netán a molett, de nekem pedig az nem tetszik. Ennyi erővel mindenki szégyellheti saját magát. Én sem vagyok teljesen megelégedve a külsőmmel, úgy gondolom ez nemtől függetlenül emberre jellemző tulajdonság.
2021. jún. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a kifejezést, de nekem izmos, nem dagadt, csak van egy kis túlsúlyom (tényleg nem sok).
2021. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!