Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lábujjkörmökre lehet műkörmöt...

Lábujjkörmökre lehet műkörmöt építeni?

Figyelt kérdés
Természetesen igényes sima franciát szeretnék, csak tudni szeretném, hogy egyáltalán lehetséges-e, mert nagyon rövidek a lábujjkörmeim és most van egy mély bevágás is, mert nemrég benőtt a körmöm és ki kellett vágnom. :P
2010. aug. 26. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet épiteni,de hogy őszinte legyek szerintem nagyon undorito lábujjon akár kicsi akár nagy..szoval szerintem inkább várd ki mig megnő egy kicsit és ugy csináld meg, de ne épittess rá mükörmöt:S
2010. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sulikezdésre szerettem volna szép körmöket, majd meglátom először megkérdezem a műkörmösömet, mert így most tényleg szörnyű. Csak a műköröm segíthet rajta. :P
2010. aug. 26. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet rá tenni zselét, de hosszítani nem szabad.igazából olyan lesz, minha ki lenne festve, csak tartósabb lesz.
2010. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!